Jak pracuji

Tak, aby vám to přineslo výsledky.

Vzdělávání je investice, která se vám musí vyplatit. 

Jen pak jej dělám dobře.

Jak to vypadá, když mě oslovíte...

 • 1

  Zavoláme si a společně identifikujeme, co přesně vy nebo vaši lidé potřebujete

  Provedu vás řízenými otázkami, abychom zjistili co přesně (kde, jak, proč) ve vaší komunikaci drhne. Kde jsou slabá místa a jaké zlepšení (a v čem) vám přinese největší výsledky. Tento rozhovor obvykle trvá cca 20 minut, u větších zakázek si na toto můžeme domluvit schůzku.
 • 2

  Navrhnu vám řešení

  Dle složitosti a vaší preference vám hned po telefonu, anebo následně formou písemné nabídky, předložím návrh, jaké kurzy, workshopy či individuální konzultace nejlépe řeší to, co jsme identifikovali. Také vám ihned předložím cenu.
 • 3

  Dohodneme podrobnosti a termíny

  Místa konání, datumy a časy, počty lidí ve skupinách, vámi požadované výstupy. Dohodnuté aktivity mohou probíhat u vás i mně. Může se jednat o jednorázové akce i dlouhodobé programy.
 • 4

  Realizujeme a následně vyhodnocujeme

  Cílem je dosáhnout požadovaného výsledku, takže po každé realizaci společně vyhodnotíme jak se nám to povedlo a zda je třeba podniknout další navazující kroky.

Mí nejčastější klienti jsou:

 • 1

  Firmy z oboru IT, financí a marketingu

  Tam jsou ty výsledky jasné: lépe umět zákazníků vysvětlit co děláme a v čem jsme lepší než konkurence. Tady nejčastěji školím projekťáky, konzultanty, techniky podpory a management různých stupňů. Mé vlastní mnohaleté zkušenosti z oborů reklamy a IT mi velmi pomáhají být právě vám tím nejlepším partnerem.
 • 2

  Lidé s velkou trémou z mluvení

  Individuálně i na svých veřejných kurzech pomáhám lidem s různými stupni strachu a nepohodlí při veřejném vystupování. Ty, které okolnosti donutily to dělat, i ty kteří se chtějí zlepšit ze své vlastní vůle. Na individuálních setkáních řešíme i různé trable a bloky v normální mezilidské komunikaci.
 • 3

  Obchodní společnosti a multilevely

  Obchodníky a obchodní zástupce školím správně telefonovat, oslovovat lidi nevlezlým způsobem, věcně a efektivně argumentovat, ale také rozpoznávat a bránit se manipulaci a podobně. Tyto workshopy vyhledávají začátečníci i staří mazáci.
 • 4

  Neziskovky, školy a start-upy

  Občas školím a přednáším pro studenty středních i vysokých škol (např. ČVUT), pomáhám se lépe prezentovat neziskovkám (např. Asociaci lesních školek) a také pomáhám začínajícím firmám získat své první investory (např. Blindshell).

Napište mi s čím vám mohu pomoci: