Otevřu vám nové
 rozměry úspěchu

Zbavím vás trémy a naučím vás

skvěle mluvit, psát i myslet

Jmenuji se Petr Jasinski

Učím lidi mluvit

 

Moje služby

Online kurzy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Zobrazit nabídku

Školení ve firmách

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Poptat školení

Konzultace

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Domluvit schůzku
0
Let zkušeností
0
Témat v nabídce
0
Firemních klientů
0
+
Spokojených absolventů

Vyberte si mě, protože...

 • 1
  Používám metodologii, která funguje
  Z mých kurzů odejdete nejen s novými znalostmi, ale především s již zvládnutou dovedností. Tu pak úspěšně využíváte ve svém životě. Hned od prvního dne.
 • 2
  Sám jsem si prošel tím, co školím
  Jsem introvert a sám jsem si prošel obdobím ochromující trémy a strachu z vystupování. Tu jsem překonal, když jsem pracoval 10 let v marketingu, kde jsem se to učil od těch nejlepších. Následně jsem působil 6 let v mezinárodním IT byznysu, kde jsem neustále prezentoval a školil. Rozumím vám a právě proto vám dokáži nejlépe pomoci.
 • 3
  Přináším jasné a měřitelné výsledky
  Skupinová i individuální školení připravuji vždy na míru vašim konkrétním potřebám. Společně identifikujeme problémy k řešení, definujeme cíle a kontrolujeme výsledky. Za těmi si stojím.

Reference od absolventů mých kurzů

“Účast v tomto kurzu mi pomohla v pracovním i osobním životě. Už pár jednoduchých technik zlepšilo mou schopnost vyjadřovat se jasněji a efektivněji, což zvýšilo mé sebevědomí..."
Jan Schiffer, SAP consultant Anext a.s.
“Kurz výrazně předčil má očekávání. Původně jsem na něj šel jen s tím, že se chci zbavit strachu mluvit před publikem. Nenásilnou a vtipnou formou jsem však získal ještě mnohem více..."
Mirek Černý, CTO, Futurelytics Inc.
“Líbilo se mi, že kurz byl zaměřen prakticky a nic v něm vlastně nebylo navíc. Všechno mělo své místo a důvod – žádné řeči okolo. Byla jsem překvapena jak rychle dosahuji pokroku..."
Kristýna Sataryová, ilustrátorka
“Bylo to dobrodružství účastnit se tohoto kurzu. Začali jsme všichni poněkud nesměle, ale rychle jsme zjistili, že nejde o žádnou nudnou teorii, ale o praktické techniky, které jsme okamžitě pochytili. Bylo fascinující vidět, jak se každý z nás rychle rozvíjí..."
Wojciech Dzwolak , International Paper
“Magie tohoto kurzu leží v super jednoduchých technikách, kterými lze snadno zvládnout jinak složité dovednosti. Díky tomu se člověk může hodně zlepšit za velmi krátký čas. Cvičení pokrývají široký záběr témat, naučil jsem se toho opravdu hodně."
Kristian Schwachula, ReMax
“Kurz byl pro mě hodně přínosný. Přestala jsem mít panicky strach projevit se a být středem pozornosti. Tím, že jsme rozklíčovali příčinu, která se táhla už od dětství, kdy jsem brala sebe přiliš vážně, zmizelo bušení srdce a uvolnilo se mi tělo. Petr byl velmi empatický a dokázal rozklíčovat příčinu mého strachu."
Petra Mikesková, lektorka
“Váš kurz se mi moc líbil. Uvědomil jsem si, že když mluvím s klienty, nedávám důraz na důležitá slova a nepracuji s hlasem, také se mi v řeči objevuje podmiňovací způsob. Teď už vím jak to změnit. Váš kurz určitě doporučím dalším kolegům..."
Jindřich Myslivec, FinPlus s.r.o.
“Tento kurz mi pomohl najít v sobě dosud nepoznané sebevědomí. Uvědomila jsem si kde jsou mé silné stránky i jaké mám slabiny, a hlavně jak je odstranit. Našla jsem odvahu přemýšlet o věcech, které bych opravdu chtěla v životě dělat, ale dosud jsem si na ně netroufla...”
Jana Martinová, Tieto Czech s.r.o.
“Očekával jsem zlepšení jen v pár drobnostech a hlavně obecné rady, ale byl jsem překvapen, kolik jsem na sobě našel chyb a hlavně že je všechny mohu rychle odstranit. Tento kurz mě doslova a do písmene posouvá dále a těším se na navazující kurzy, které rozhodně navštívím."
Karel Izera, Mobil pohotovost
Obálka knihy

ZRALÁ KOMUNIKACE
a jak na ni vyzrát

text doplnit

Vyzrajte na komunikaci 

... a pořiďte si o ní skvělou knížku! 

Pro své klienty jsem napsal praktickou "skoro-učebnici" komunikace a vystupování.
Shrnul jsem do ní to nejlepší, co jsem se za 10 let své praxe sám naučil. 

Čte se jako thriller, ale zároveň vás posune vpřed hned 36-ti praktickými cvičeními.

Podívejte se dovnitř... 

Vyberte si kam dál