PŘEHLED KURZŮ A TÉMAT

PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI:

KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI:

Kódy prezentačních kurzů P1-P6 znamenají doporučené pořadí, ale každý kurz má smysl i samostatně. 
A projít si je v jiném než doporučeném pořadí není žádný problém.

U komunikačních kurzů jsou kódy K1-K7 jen zkratkami pro zjednodušení objednávek.  
Žádné pořadí ani vzájemná návaznost u nich není.

Některé z mých kurzů pořádám i pro veřejnost - termíny jsou tady.

Vzdělávací programy pro firmy a organizace

Všechny firmy mají jedno společné: zajímají je výsledky, nikoliv cesta, která k nim vede. 

Já to vím, a proto s každou firmou a organizací podrobně probírám jejich konkrétní potřeby, načež jim navrhuji vzdělávací program přesně na míru. Ten se obvykle skládá z výše uvedených kurzů jako stavebních kamenů, ke kterým doplňuji cvičení a příklady dle oboru a typu práce, pro kterou se účastníci kurzu vzdělávají.

Osvědčené vzdělávací programy:

 • R1

  Efektivní odborník

  Program zaměřený na specialisty, kteří v rámci své práce prezentují a jednají se zákazníky. Dělá se v rozsahu 2 - 4 kurzů a obsahuje témata: "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla", "Zaujmi a získej si každé publikum" a "Nauč se přesvědčivě argumentovat" (P1 + P2 + P3).
 • R2

  Špičkový prezentátor

  Program pro lidi, kteří prezentují často, využívají projektory i tabule, předvádějí výrobky a prezentace si také sami vytvářejí či upravují. Program je v rozsahu 2 - 4 kurzů a obsahuje témata: "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla", "Prezentuj jako profík z počítače i flipchartu" a "Vytvářej bezchybné prezentace" (P2 + P4 + P5).
 • R3

  Úspěšný prodejce

  Program pro aktivní prodejce, obchodní zástupce a lidi v oblasti multi-level marketingu. Program je v rozsahu 3 - 5 kurzů a obsahuje kurzy "Zaujmi a získej si každé publikum", "Nauč se přesvědčivě argumentovat" a "Oslovování lidí". Pro nováčky se vždy zařazuje ještě "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla" a dle potřeby přidává "Obchodní telefonování" (P2 + P3 + K2).
 • R4

  Interní školitel

  Program pro firemní odborníky, kteří zároveň školí. Ať již své kolegy, nebo nové zákazníky. Program je v rozsahu 2 - 3 kurzy a obsahuje kurzy "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla", "Nauč se přesvědčivě argumentovat" a "Staň se skvělým lektorem" (P1 + P3 + K5).
 • M

  Úspěšný obchodní poradce

  Program čtyř workshopů M1 - M4 speciálně sestavených a vylaďěných společně s mými klienty z oblasti multi level marketingu. Naučí vás a váš team přesně ty správné dovednosti a schopnosti, které jsou potřeba pro dosažení úspěchu v systémech síťového marketingu. Více informací a podrobný obsah programu je na této stránce: KurzyKomunikace.cz/multilevely

Nenašli jste to, co hledáte? Kontaktujte mě