PŘEHLED KURZŮ A TÉMAT


PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI:

KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI:

Na každé z těchto témat dělám i přednášku.  V délce od 20 minut až po 2 hodiny.
Pořádáte konferenci či plánujete team building?  Napište mi

Vzdělávací programy pro firmy a organizace

Mé vzdělávací portfolio je modulární, tzn. sestavené z modulů, ze kterých si jako zákazník vyberete přesně to, co je potřeba. Zde nabízím pro inspiraci typické kombinace, které využívají mí velcí zákazníci dle svých oborů či typu práce, na kterou je třeba zaměstnance vyškolit. 

 • R1
  Program zaměřený na specialisty, kteří v rámci své práce prezentují a jednají se zákazníky. Dělá se v rozsahu 2 - 4 kurzů a obsahuje témata: "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla", "Zaujmi a získej si každé publikum", "Nauč se přesvědčivě argumentovat""Prezentuj jako profík z počítače i flipchartu". (P1 + P2 + P3 + P4).
 • R2
  Program pro lidi, kteří prezentují často, využívají projektory i tabule, předvádějí výrobky a prezentace si také sami vytvářejí či upravují. Program je v rozsahu 2 - 4 kurzů a obsahuje témata: "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla", "Zaujmi a získej si každé publikum", "Prezentuj jako profík z počítače i flipchartu""Vytvářej bezchybné prezentace" (P1 + P2 + P4 + P5).
 • R3
  Program pro aktivní prodejce, obchodní zástupce a lidi v oblasti multi-level marketingu. Program je v rozsahu 3 - 5 kurzů a obsahuje kurzy "Zaujmi a získej si každé publikum", "Nauč se přesvědčivě argumentovat", Obchodní telefonování"Oslovování lidí". Pro nováčky se vždy zařazuje ještě "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla". (P2 + P3 + K2+ K6).
 • R4
  Program pro firemní odborníky, kteří zároveň školí. Ať již své kolegy, nebo nové zákazníky. Program je v rozsahu 2 - 3 kurzy a obsahuje kurzy "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla", "Zaujmi a získej si každé publikum", "Nauč se přesvědčivě argumentovat""Staň se skvělým lektorem" (P1 + P2 + P3 + K5).

Máte otázku? Napište mi

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a obdržením emailových zpráv s tématickým obsahem prezentačních a komunikačních dovedností.  Podrobnosti zde.