Reference účastníků mých kurzů

Petr je odborník na slovo vzatý. Pomohl nám vyladit obchodní nabídky a dal nám úplně jiný pohled na potřeby klientů. Jeho rad využíváme každý den. Spolupráce s Petrem není pro každého. Avšak pokud to myslíte s komunikací vážně, Petr by měl být vaší první volbou.
Jakub MichlCEO, Beneš a Michl
Petr mi velmi pomohl v přípravě na důležitou mezinárodní prezentaci. Udělali jsme maximum a dobře to dopadlo. Příprava strategie, obsah prezentace, nácvik práce s hlasem i zaujetí publika. Rady, které Petr dává, jsou věčné a má smysl se jimi řídit.
Jindřich LančMS Specialista, S.ICZ a.s.
Mám velkou radost z toho, že jsme se potkali. Jsi pro mě dnes, po mnoha našich sezeních, jeden z nejdůležitějších lidí v mém životě. Změn, které jsem s tvojí velkou a profesionální pomocí prošel, je dlouhá řada. Dnes jsem jiný člověk, vnitřně svobodný, beze strachů a bez omezujících konceptů v mysli. Mám radost ze života. Děkuji a těším se na naše další setkání.
Michal KuncArchitekt, AtelierKunc.com
S Petrem je radost spolupracovat. Ať spolu řešíme osobní či pracovní témata, vždy dokáže skvěle naslouchat, vžít se do situace a následně mě nasměrovat ke správným odpovědím. Občas to je dřina, ale stojí to za to. Zároveň, když opravdu nevím, dokáže se na věc podívat jiným pohledem a dát radu, která mě vždy posune.
Tomáš HladíkHR manažer, Z-Trade
Petr ve vás najde i to, v co jste už jen doufali, že někde v sobě snad taky máte. A pak vás to naučí používat, přesně tam kde potřebujete a jak potřebujete! Neopomene vás naučit, se za každý úspěch též pochválit. Pokud budete sami chtit a budete Peťovi důvěřovat, dokážete komunikačně i zázraky.
Elisabeth B. Ortelt Manager DACH, Matapo a.s.
Petr jako školitel má skvělý přístup k obchodní komunikaci a jeho návody nám pomohly získat nové zákazníky. Jeho kurz obchodní komunikace není žádná teoretická nuda, ale praktická dílna, kde se každý naučí komunikaci s grácií a šarmem. Díky němu jsme viděli okamžité výsledky.
Ondřej Velcjednatel ve společnosti ve Fitness oblasti
Petr je naprostá špička v osobním i byznysovém koučinku a poradenství. Zásadně mi pomáhá zlepšit podnikání a život celkově. Jeho citlivý a pozorný přístup vede k odstranění příčin problémů. To je klíčové. Vnímám na sobě obrovské posuny. Investice do jeho služeb se mi mnohonásobně vyplácí. Vřele Petra doporučuji.
Mirek ČernýCEO a Founder, Insightee.com
Petr se nedrží konvenčních koučovacích postupů a možná proto jsou sezení s ním vždy tak efektivní. Občas stačí jen drobné popostrčení, někdy potřebuji více času, ale vždy odcházím s velmi jasnou představou jak dále ve věcech a v životě postupovat.
Jan ZemekIT konzultant a kouč, janzemek.cz
Bylo to skvělý, PROTOŽE teorie byla prorostlá živou praxí

Pomohlo mi, že jsme si vše hned vyzkoušeli a formulovali svoje vlastní věty. U toho jsem zjistila, že můj pocit pochopení informace bývá falešný a teprve v praxi zjistím, že jsem to zas tak skvěle nepochopila. Takže díky Petrovi za to, že nás přiměl si každou malou dávečku teorie vyzkoušet a mít možnost to skutečně pochopit přímo na kurzu. Kurz doporučuji všem, co chtějí být přesvědčivější a umět si vyjednat lepší podmínky, ať už v zaměstnání nebo v podnikání. Bylo to skvělý, PROTOŽE teorie byla prorostlá živou praxí, Petr umí skvěle reagovat a valit nápady a ty čtyři hodiny utekly jako nic. A HLAVNĚ věřím, že až to všechno poctivě převedu do praxe, tak se zlaťáky jenom pohrnou a všichni budeme mnohem spokojenější! :-)
Kristýna Sataryovákreslířka na volné noze
Ani chvíle nudy

Kurz je interaktivní, účastníci se intenzivně zapojují a ani chvíli není nuda. Více se nyní zaměřuji na úvodní vystupování bez použití slova „TAK“, postoj, práci rukou atd a vše se opravdu najednou změnilo. Absolvování doporučuji rozhodně všem lektorům.
Renata DoležalováVPA Čsob Pojišťovna
Hned po kurzu jsem měla prezentaci před lidmi a užívala jsem si to.

Kurz "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla" byl pro mě hodně přínosný. Přestala jsem mít panicky strach projevit se a být středem pozornosti. Tím, že jsme rozklicovali příčinu, která se tahla už od dectvi, kdy jsem brala sebe přiliz vazne, zmizelo bušení srdce a uvolnilo se mi tělo. Petr byl velmi empaticky a dokázal rozklíčovat mou příčinu strachu projevit se. Pracoval s podvědomím a zároveň se mi líbila podpora, kterou dokázal poskytnout.
petra mikesková
Petra Mikesková
Na kurzu si užívám každou minutu.

Jak zaujmout a prodat sám sebe, jsou v mé práci (skoro) nejdůležitější věci. Velmi mě tato témata zajímají a Petrovi se v obou případech povedlo ještě naprosto předčit má očekávání! Byl jsem nadšený z obsahu, i z toho, jak Petr kurz vedl. Dověděl jsem se i věci, které se nedají vyčíst v žádné literatuře. K tomu spousta skvělých příkladů přímo z praxe. Baví mě, že to Petra baví. A také se vždy sešla perfektní skupina. Prostě nechceš, aby takový kurz vůbec skončil!
Jiří HamerskýPsycholog, spisovatel. lektor
Praktičnost a mnoho AHA momentů i přenositelnost do života.

Mluvit před lidmi je pro mě nyní mnohem menší problém. Líbil se mi pozitivní přístup a bezpečné prostředí. Absolvování doporučuji všem. I babičce! Byl to zkártka dobře postavený a nabušený kurz.

Stanislav AdámekRežisér na volné noze
Nejlepší je, že si všechno prakticky vyzkoušíte a dostanete i zpětnou vazbu.

Můžete si tak přímo na kurzu vyladit funkční otvíráky přesně do vaší praxe. Kurz doporučuji těm, kteří chtějí zaujmout v první minutě své prezentace a zároveň odstranit nejistotu v tom, jak začít a jak svůj výstup efektivně zakončit. Není co vytknout, lektor je jednička.

Petra Novotná Junior BI Manager, mBank
Připravenost a návaznost na sebe

Uvědomil jsem si souvislosti, které se často říkají jenom odděleně. Doporučuji všem.
Jindřich LančIT Coordinator, GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.
Jak někomu prodat cokoliv neagresivním a efektivním způsobem.

Já už to vím a tento kurz doporučuji každému prodejci a zakladatelům Startupů.

Adam Štrunczakladatel StubChaser
Bylo to skvělé

Kurz "Prodej DOBŘE svoji práci" je spojení praxe i teorie, je tam důraz na vyzkoušení si věcí a poskytnutí zpětné vazby. Super. Petr Jasinski má srozumitelný výklad, příklady z praxe, důraz na to, aby si účastníci vše vyzkoušeli a aplikovali na svoji vlastní praxi.
Veronika PačesováKonzultantka, lektorka a mentorka
Kurz mi sednul přesně tak, jak je.

Kurz "Zaujmi a získej si každé publikum" mě donutil zamýšlet se nejen nad obsahem, ale i nad formou toho, co říkám nebo píšu. Stačilo změnit pár věcí při školeních a v mých e-mailech, a hned dostávám zpětnou vazbu, jak "to bylo zajímavé". Petr na první pohled ví, o čem mluví. A vše, co učí, sám při kurzu používá v praxi.
Vojtěch DrdaBusiness Consultant, drda.biz
Díky, bylo to super.

Kurz "Staň se skvělým lektorem" mne naprosto nadchnul. Vystihl to nejdůležitější a takovým způsobem, že to člověk nejen nezapomene, ale odchází natěšený, jak vše, co zatím v jeho lektorském repertoáru chybělo, zařadí do praxe. Anebo naopak, co nevhodného odbourá.
Michaela NovákováKonzultantka a lektorka na volné noze
Uteče to až moc rychle.

Kurz "Nauč se přesvědčivě argumentovat" byl dobře strukturovaný, s přesahem do oblasti "prezentace". Petr je velice fajn člověk. Vše umí vysvětlit a okamžitě poradit. Komunikuje energicky, srozumitelně a je vidět, že tomu opravdu rozumí. Dokáže rozmluvit i stydlivější povahy a správným feedbackem všechny posune už na kurzu dál. Mohu vřele doporučit a už se těším na další kurz.
Benjamin RaichProject Manager ve společnosti Němec s.r.o. - Luxusní povrchy
Moc doporučuji hlavně introvertum.

Kurz "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla" byl skvělý. Atmosféra menšího počtu osob vytvořila kruh, ve kterém jsme společně sdíleli trému, strach i radost. Přes to všechno zůstával úsmev na rtech až do konce. Petr je skvělý průvodce v cestě za úspěchem. Práce ho baví a je to velmi nakažlivé. Zábavný, empatický a podporující. Nebojí se kritiky vlastní, ani od ostatních.
Kateřina Macháčkováasistentka ve farmacii
Skvělé praktické tipy na otvíráky i zavíráky

Velmi přínosná je konstruktivní zpětná vazba na prezentace všech účastníků. Kurz probíhá v příjemném prostředí, atmosféra je uvolněná a na účastnících je vidět, že je baví se s Vaší pomocí zlepšovat. Oceňuji také kreativní a pozitivní přístup. Určitě se sama zúčastním některého z dalších kurzů a tento doporučím všem mým kamarádům, kteří mají z vystupování na veřejnosti paralyzující strach. Je jich dost.
Helena PortCitibank Europe plc
Oceňuji množství praktického cvičení, protože jedna věc je něco znát a druhá věc něco umět.

Stále mi v hlavě rezonuje několik zásadních bodů, které mi pomáhají. Jednak je to nutnost zpomalit mou komunikaci při rozhovoru se zákazníkem, za další pak vysvětlit hostům po zahájení komunikace jaká je moje role a proč je oslovuji. Také jsi mi otevřel oči v tom, že potenciální uchazeči o práci na pozici Leader péče o hosty, kterou zavádíme, nemusí nutně projít komplexním tréninkem na ostatních pracovních stanovištích v McDonald´s. Tvůj trénink bych doporučil nejen těm lidem, kteří mají v popisu práce komunikovat s ostatními, ale také těm, jejichž úkolem je učit komunikovat ostatní kolegy/podřízené. I přesto, že mi některé informace z kurzu již byly známé, tak pro mě i tyto byly přínosem. Umíš totiž vše jednoduše podat a člověk si tak může uspořádat myšlenky v hlavě. Věci, které jsem tak doteď slyšel jako dílčí střípky, do sebe zapadly.
Libor PyskatýTraining & Hospitality Consultant, McDonald's
Změna je okamžitá

Změny jsem si všimla hned na schůzce následující po kurzu. Jelikož jsem se zúčastnila rovnou 3. kurzu, byl pro mě ze začátku šok řečnit hned před lidmi, ale pomohlo mi to. Druhý den jsem měla schůzku s klienty. Obhajovala jsem marketingovou strategii před dvěma řediteli firmy, které jsem viděla poprvé v životě. Díky kurzu jsem se cítila lépe, nebála jsem se jim při rozhovoru a prezentaci dívat do očí a s potěšením jsem zjistila, že problém s očním kontaktem měli spíše oni. A přesně, jak bylo řečeno na kurzu – došlo mi, že mě poslouchají a rozhovor vedu já. Začala jsem se cítit jistěji a šlo mi to mnohem lépe. Kurz doporučuji prostě všem. Podle mě alespoň 95% lidí by pomohlo, kdyby se uměli lépe a jasněji vyjádřit jak v profesním, tak v soukromém životě.
Šárka Walczakovádigital marketing specialist, We are mobile s.r.o.
„Možná, asi, ...“ nefunguje

Lektor mi pomohl si uvědomit, že přidáním slov „možná, asi, ...“ úplně klesá přesvědčivost a důvěra ve kvality člověka, který mluví. Zároveň nám připomněl, jak je důležité dbát na správnou intonaci. A to zdaleka nejsou jediné tipy. Kurz bych doporučila lidem, kteří začínají na vedoucích pozicích, ale stejně tak i manažerům a podnikatelům.
Ing. Helena Záleskávedoucí dispečerů, RegioJet a.s.
Bylo fascinující vidět "prezentační vývoj" každého z nás.

Kurz "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla" je dobře vymyšlený a můžu potvrdit, že jsme se opravdu všichni pomocí praxe své trémy zbavili. Petr má super přístup, je otevřený a nebojí se zodpovědět žádnou otázku.
Zuzana SatkováDXC Technology
Přístup lektora, vřelé domácí prostředí i dobrá parta

Kurz mi pomohl utřídit si strukturu mých školení a dal mi užitečné tipy, co zlepšit. Doporučuji ho všem, kteří plánují školit a předávat své know-how široké veřejnosti.
Ing. Martin Burešdaňový poradce, J&Consulting
Energičnost přednášky

Líbila se mi energičnost a show, kterou se přednášky stávají. Působí to velmi náročně, ale díky tomu mě prezentace bavila a hlavně jsem si díky tomu byla schopná odnést z přednášky to, co bylo třeba. Už vím, jak na to a na co si dát pozor, což je skvělé. Kurz doporučuji úplně každému, kdo se chce v prezentování zlepšit.
Bára Kompanovákoordinátorka LDK HURÁ VEN
Zážitkový workshop

Člověk čeká nudnou teorii, kterou slyšel 1000x a pak se z toho vyklube absolutně zážitkový workshop, plný legrace a AHA momentů. A když si myslí, že už o prezentování něco ví, tak Petr dodá další bonusy v podobě jednoduchých technik. Nezapomíná ani na individuální přístup, protože každý jsme jiný a někdy stačí jen něco málo poupravit a to umí skvěle. Určitě doporučuji kurz navštívit.
Kristina Mackovázakladatelka KMACADEMY
Argumentace vs. Manipulace

Kurz mi pomohl pochopit, na co si dávat pozor a čemu se vyvarovat. Také už nepochybuji o rozdílu mezi argumentací a manipulací. Komunikace je třeba ve všech mezilidských vztazích a měla by se učit jako jeden z předmětů už na škole.
Helen SršňovásOOva, vzdělávací spolek
Typologie argumentů

Příprava jednání podle typologie argumentů má velký potenciál pro úspěšnost v jednádních s různými typy lidí a určitě ji využuji. Kurz doporučuji v podstatě všem, kteří jednají s úředníky, vystupují za organizaci, nebo i těm, kteří prostě mluví se svými klienty.
Aneta Iraředitelka, Lesní mateřská škola Remízek
Pro všechna komunikační dřeva!

Líbil se mi obsah kurzu, atmosféra, praktická část, zpětná vazba i prostředí. Od jeho absolvování více gestikuluji a občas si připadám, že svým projevem hypnotizuji 

Jindřich LančIT Coordinator, GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.
I kdybych nikdy neuspořádal vlastní kurz, tak to mělo smysl

Dozvěděl jsem se 2 zcela konkrétní věci, které mohu ihned aplikovat do svého života. Kurz doporučuji v podstatě každému, protože to není jen o školení a lektorování :) Do své praxe jsem ihned zavedl metodu krabice.
JUDr. Ondřej Elterleinadvokát
Líbily se mi obecné rady i konkrétní finty.

Na kurzu bylo dobré i to, že jsem vše zkoušela před ostatními. Doporučila bych to známým, o kterých vím, že v prezentačních dovednostech plavou a zároveň tuto dovednost potřebují při výkonu svého povolání. Sama jsem to už použila při prezentaci před klientem.
Sandra VítkováEvent manager, Leemon Concept
Kurz byl pro mě velice přínosný.

Nejcennější je praktický nácvik, při kterém jsem si posvítila na svou automatickou tendenci začínat obchodní hovor popisem toho, co a jak dělám já, a nikoliv jaký bude mít moje práce přínos pro klienta. Díky okamžité korekci lektora si zvědomíte vaše automatické podvědomé programy, které vás brzdí v profesním růstu.
Karolína Kočívasepromovideo.cz
Doporučuji úplně všem

Na kurzu "Nauč se přesvědčivě argumentovat" mě mile překvapila míra praktických cvičení. Byl to opravdu poctivý workshop, ne přednáška. Půjdu na další kurzy.
Jan Lucinazakladatel, PhotoHeap s.r.o.
Doporučuji marketérům a obchodním týmům

Na kurzu Přesvědčivé argumentace se mi líbila možnost aktivně se zapojit, vyzkoušet si prezentaci naostro a získat okamžitou zpětnou vazbu od Petra a účastníků kurzu. Líbí se mi i možnost dále se vzdělávat v Petrových navazujících i základních kurzech. Už jsem to využil v praxi.
Vlastimil Váňamanažer obchodního týmu, Pierre Fabre
Doporučuji každému, kdo chce učit, přednášet nebo prezentovat.

Obsah kurzu "Staň se skvělým lektorem" pokrývá všechna důležitá témata. Všechno, co Petr učí, zároveň sám praktikuje, takže účastníci si na vlastní kůži ověřují, jak jeho rady fungují. Líbilo se mi, že kurz byl hodně interaktivní a součástí byla i cvičení. Petr vytvořil dobrou atmosféru a energii.
Eva Vejvodovámarketingová konzultantka a lektorka
Super!

Kurz bol pre mňa veľmi prínosný. Bol jednoduchý a v tom bola jeho krása. A hlavne, bol o praktických cvičeniach, kde som dostala okamžite zpatnú vazbu a návrh na zlepšenie, čo som si hneď i vyskúšala. Nikde predtým na kurze som toto až tak aktívne nezažila. Peter je priamy, úprimný a otvorený človek. Jeho prejav a energia mi vyhovuje.
Marta Věnckovápodnikatelka a lektorka, martavenckova.cz
Bavilo mě to

Nečekala bych, že mě tříhodinový prezentační kurs, ještě k tomu večer po práci, bude bavit. A stalo se. Ostatní účastníci kursu byli všechno lidé, kteří měli co říci - byť jsme se všichni učili, jak:) Petrův přístup je skvělý v tom, jak je technický: nejdřív váš dosavadní způsob komunikace úplně zničí, aby ho potom celý postavil znovu. Jenže na jiné, lepší úrovni :)
Tereza Zavadilováredaktorka, E15
Bomba

Kurz "Nauč se přesvědčivě argumentovat" je perfektně zorganizovaný, připravený, zábavný a obohacující. Spíše než kurz se jedná o workshop - vše si aktivně vyzkoušíte. Zlepšení uvidíte sami na sobě na konci kurzu. Petr je asi nejlepší lektor, kterého jsem poznala.
Eva PeškováPR specialistka, Unipetrol
Děkuji, doporučuji a těším se na další!

Kurz "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla" je perfektní v tom, že je v podstatě celý praktický. Žádné nudné bloky teorie, prostě se "jde na věc" :-) Petr je zkušený lektor, který má hodně co předat, podle mého názoru lidem na všech možných úrovních pokročilosti :-) Líbilo se mi, že umí s každým pracovat individuálně, ale zároveň má program spád, ani chvíli se nenudíte.
Aneta Fialovázakladatelka webu www.jsemzenou.cz
Děkuji za skvělý kurz i za certifikát z něj.

V neděli po kurzu jsem měl pocit, že lítám. Jsem velice rád, že jsem se odhodlal a přisel. Bylo to přesně to, co jsem potřeboval, protože mě už dlouho v hlavě vrtal strach s komunikace před více lidmi. Uvažuji, že budu pokračovat těmi komunikačními úterky. Jinak poctivě trénuji pauzování i s psaným textem, abych si to osvojil automaticky. Předčítám přítelkyni, ale i jen tak do větru. Strašně moc mě to baví. Jestě jednou díky, maximálně jsem si to užil a moc tento kurz doporučuji každému, kdo si není před lidmi jistý.
Tomáš Hladík
Z Petrova kurzu si odnáším víc, než pro co jsem si přišel.

Protože s lektorskou činností teprve začínám, přišel jsem si udělat obrázek o tom, co práce lektora obnáší. Místo toho jsem však pochopil, že se nejedná o lektorskou práci, ale řemeslo, které má sice svá pravidla, ale každý člověk ho může vykonávat svým osobitým způsobem. Stejně osobitě ho vykonával i Petr a pozorovat ho během kurzu byla radost. Z jeho vystupování, způsobu komunikace a celkového uchopení kurzu, jsem si spolu s tím, co jsem se dozvěděl po obsahové stránce, odnesl ucelený pohled na věc a chuť se lektorskému řemeslu začít věnovat.
Michal KomárekKouč z OakConsulting.cz
Díky moc za kurz i za poslané materiály.

Celý týden na sobě cítím, že mi těch našich několik nedělních hodin dodalo přesně to, co jsem potřeboval - sebevědomí. Hrozně si teď užívám, že klidně stojím a dokáži se u toho bavit s lidmi. Pomáhá mi, když se v komunikaci otevřu tělem k druhému, naváži oční kontakt a dodávám do diskuze více informací ze své strany. Současně i vnímám na lidech kolem sebe, jak moc by jim pomohlo, kdyby těch několik rad implementovali do svého projevu. Třeba jen kdyby stáli rovně - vypadá to o tolik lépe. Nebo člověk kolem sebe vidí lidi, jejichž sebevědomí (a pouze to) jim brání být lepšími komunikačními partnery. Jaká to škoda. Takovýto kurz pro každého!
Michal DonátTest manager, SAP
Za mě prostě bezva!

Kurz "Staň se skvělým lektorem" byl skvěle uspořádaný. Lektor Petr všechny vědomosti a tipy, které nám předával, rovnou na kurzu přímo na nás aplikoval. To bylo super.
Šárka Hanzlíková
Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla.

Z kurzu jsem odcházela nadšená, doma jsem hned zkoušela vše praktikovat :-) Líbilo se mi, že lekce byla hodně praktická, postupně se přidávaly nové techniky, které jsme si okamžitě zkusili. Petr je sympaťák, je vidět, že má za sebou spoustu praxe, nejen v prezentování, ale i v učení, jak na to.
Jana Ulrychová
Ačkoliv již školím nějaký ten pátek, odnesl jsem si další cenné tipy a náměty na zlepšení svých školení.

Kurz je poměrně interaktivní a pracuje se na něm s očekáváními účastníků, ačkoliv se drží předem dané struktury. Krátké ukázky a nácviky situací vnášejí do kurzu další přidanou hodnotu. Rozhodně jej navštivte, pokud chcete posunout své kurzy či školení ještě dál. Petr má jasnou představu o tom proč a jak předat rozsáhlé zkušenosti, kterými disponuje. Je otevřený, naslouchá a přemýšlí nad situacemi, které na kurzu nastávají. To z něj dělá člověka, který vyčnívá mezi současnými lektory, kteří jen dogmaticky káží o svých pravdách. Rozhodně jej doporučuji a jakmile bude možnost, navštívím některý z jeho dalších kurzů.
Daniel Gamrotlektor a šéfredaktor webu MítVšeHotovo.cz
S Petrem je to vždycky zábava

Myslel jsem si, že telefonování zvládám. Přeci jen, praxe už mám za 20 let dost. Jak já se mýlil. Za desítky let špatně naučené postupy, se mi budou těžce odnaučovat, ale alespoň už vím jak na to. Neotřelé postupy výuky a znovu, jako vždy, velký důraz na praxi a vlastní vyzkoušení si postupů. Kurz telefonování byl pro mě vyvrcholením spolupráce s Petrem a jsem rád, že jsem si prošel celou sérií jeho kurzů od začátku až po tento vrchol. Je potřeba přiznat, že kurz telefonování už předpokládá zvládnutou práci s hlasem, a s argumentací. Tím pádem doporučuji začínat od začátku a ne od prostředka. Bylo mi velkou ctí, že jsem byl na jednom z posledních veřejných termínů tohoto kurzu a těším se na jeho provedení v novém formátu.
Jan ZemekSenior Sales Manager at Cleverlance
Praktický přínos

Petra jsem oslovil, jestli by nebyl schopen dát našim lektorům pár praktických tipů jak efektivně komunikovat na video. Jeho workshop splnil moje očekávání. Nebylo to pouze o teorii, ale procházeli jsme si i praktické tipy a ukázky jak efektivně prezentovat na video. Hned po workshopu jsme s týmem tyto tipy sepsali a budeme je používat jako jednu z důležitých pomůcek, které lektorům mohou pomoci komunikovat na video a vypadat jako profesionál.
Ing. Ivo PraxManažer VímVíc.cz
Reference na asistované natáčení propagačního videa.

Nikdy bych nevěřil, že budu schopen říci všechno v angličtině, "z patra", přirozeně a najednou. Petr je v tomto oboru naprostý profesionál. Má kvalitní techniku a dobré zázemí. Udělali jsme společně přípravu obsahu i její nacvičení a vše krásně klaplo. Výsledek předčil má očekávání a musím říct, že jsem se i hodně naučil. Zároveň jsem měl možnost na výsledném videu detailně poznat svůj projev a teď vím, na které drobnosti si si od teď budu dávat větší pozor, abych jej ještě zlepšil. Mockrát diky!
Mirek Černý, CTOFuturelytics Inc.
"Co si neprožiješ, to nepochopíš, to nedokážeš předat dál"

Přesně takto bych vystihnul Petrova školení. Petr je jedinečný lektor, který vychází ze své letité zkušenosti. Neřídí se obecně rozšířenými názory. Ke školení používá vlastní principy, které vycházejí z jeho zážitků. A tyto principy opravdu fungují! Jeho školení jsou zajímavá, zábavná a mají opravdový význam pro všechny, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu.
Martin MolnarSenior training specialist Stora Enso Corporation
Petr je skutečný profesionál.

Jako lektor vystupuje mile a poutavě, je zábavný a vnímavý. Umí pracovat s konkrétní situací, jeho lekce jsou plné praktických ukázek a návodných cviků. Stoprocentně doporučuji komukoli, kdo chce vylepšit své prezentační schopnosti nebo se naučit pracovat s hlasem či řečí těla. Já osobně bych šla ráda znovu.
Veronika MikulováCo-host a PR Impact Hub Ostrava
Moc děkuji za seminář.

Ocenila jsem především, že jsem si vše mohla hned nanečisto vyzkoušet s lidmi, kteří jsou na tom podobně jako já a také konzultovat své vlastní problémy. Když jsem se strachovala, že s lektorstvím teprve začínám a měla jsem pocit své vlastní nedostatečnosti, Petr se zeptal, kolik let mám zkušeností v oboru. No přes patnáct, zněla moje odpověď. Hned jsem věděla, na co se při představování zaměřit. Hlavně jsem se ale cítila mnohem sebevědoměji. Vše je jen o úhlu pohledu a já moc děkuji za Petrův skutečně pozitivní přístup.
Lucie Drobiszovápřekladatelka a lektorka
Díky za dnešek a dokud mám ten zážitek v živé paměti, posílám referenci.

Opět se mi potvrdil Petrův přesah nad téma prezentačních dovedností. Petr mi pomohl nejen s formou, ale i věcným obsahem prezentace tak, abych cílovému publiku předal kýženou hodnotu a nasměroval je k akci. Navíc na všechny moje „A opravdu to udělá takový rozdíl?“ Petr předvedl situaci „správně“ a „špatně“ tak, že jsem jasně cítil rozdíl v emocích, které to u posluchače vyvolá.
Miroslav PeckaOn-line marketing konzultant
Za mě vše ok :-)

Kurz byl super, 4 hodiny utekly jako voda a myslím, že jsme se všichni dobře bavili při teorii i praktických ukázkách. Petr je skvělý lektor, který ví o čem mluví a je vidět, že ho to baví.
Michaela ProcházkováKoordinátorka, Maxíkova školka
Konzultace firemní komunikace na internetu

Díky Petrovi jsem se posunul o velký krok dále a překonal období stagnace. Petr mi pomohl se strukturou našich firemních videí a naučil mě jak velmi čtivě videa pojmenovávat a dát celý náš YouTube kanál do nového, mnohem hezčího kabátu.
Adam WojnarMajitel firmy Hurá do světa
Vřele doporučuji

Absolvovaný kurz Příprava na pracovní pohovor byl pro mne velkým přínosem. Pro ty co váhají: ano je sice pravda, že spoustu věcí se dá zjistit v dnešní době z internetu, ale osobní kontakt, nácvik na pohovor, PODPORA a další velmi užitečné rady, které na internetu nenajdete ROZHODNĚ STOJÍ ZA ÚČAST. Pan Jasinski je velmi příjemný a mílý člověk. Získal si mne pro svůj osobní přístup a lidský pohled na věc.
Dorota Havelková
Pomohlo mi to v kariéře

Dalo mi to praktickou zkušenost s prezentováním a výhoda okamžité zpětné mi hodně dala. Nejvíce mi pomohlo získání schopnosti uvědomovat si svou neverbální stránku komunikace, kterou dělám ale vlastně jsem o ní dříve nevěděl. Doporučuji to každému, kdo chce nebo potřebuje vystupovat před lidmi.
Petr MagulaSenior consultant, Microsoft
Děkuji za skvělý kurz a těším se na nějaký další

S odstupem času si stále více uvědomuji, jak byl Váš kurz skvělý. Dal mi mnohé, hlavně jak o tom přemýšlet a také odvahu zkoušet. V pondělí jsem byla na pracovním pohovoru a před ním jsem si Vaše rady znovu osvěžila. Pohovor byl úspěšný, takže i díky Vám! O Vašem kurzu jsem vyprávěla kolegům v práci a velmi je to zaujalo. Předala jsem jim kontakty na Vás. Jestě jednou díky.
Gabriela Tomašuková
Jsem upřímně ráda, že jsem byla hned na třech kurzech po sobě

Absolvovala jsem 3 základní kurzy P1 - P3. Přiznám se, že 1. kurz byl pro mě na jednu stranu očistec, na druhou stranu úžasné uvědomění rychlosti mého vlastního posunu. Při posledním cvičeni jsem sice nervózni stále byla, ale už to zdaleka nebyla „taková katastrofa“, jako na začátku. Při 2. kurzu jsem si už užívala to, že jsem si jistější a přijímala jsem nové přínosné informace. Při 3. kurzu jsem byla sama sebou mile překvapena, že cítím opravdu jen drobnou nejistotu v tématech, o kterých nic nevim. A i přesto to navenek nebylo vůbec znát. Základní problémy, se kterými jsem přišla, zmizely. Uz jsem si věřila, cítila se jistě, vědela jsem co říct a jak to říct. O svém postoji a řeči těla jsem už nemusela ani přemýšlet, šlo to všechno tak automaticky, jak bylo slibováno. Struktura každého kurzu je promyšlená a vše na sebe krásně navazuje. Oceňuji lektorovu věcnou kritiku, kterou umí hezky podat. Nenuceným způsobem dokáže motivovat i toho, komu se do toho nechce. Hezky volí způsob přiměřené pochvaly i kritiky. Velice přínosné jsou i rady, jakým způsobem to trénovat v každodenním životě. Za mě veliká spokojenost a velké díky. Vysledky z kurzu předčily ma vlastní očekávání.
Nikol BogdanováTerapeutka Metody RUŠ
S Petrem jsem absolvoval dva kurzy a byl to kotel.

Prezentuj před kamerou je kurz, který není příliš běžný. Petr se zaměřil na mé problémy a mou tvorbu měl dobře nastudovanou předem. Na rovinu musím říct, že jsem musel spolknout ego a že jsem to musel trávit delší dobu. Na druhou stranu přesně proto jsem tam šel. Šel jsem si vyslechnout konstruktivní kritiku někoho s odborností napříč obory. Petr je velmi příjemný, usměvavý a nebojí se na rovinu upozornit na chyby. Kurz neprobíhal pouze jako konzultace, ale měl i jasnou strukturu a obsah. Petr mi navrhl mnoho změn, velkých i malých, které si dokázal obhájit, a bylo zřejmé, že o každé z nich přemýšlel a ví, proč mi je radí. Z kurzu jsem odcházel s pocitem, že mě čeká ještě mnoho práce, ale už vím kterým směrem se mám ubírat a ušetřím si tak mnoho pokus/omylů.

Druhý kurz Staň se skvělým lektorem je pro lidi, kteří chtějí dělat svá školení jinak, než učitelé ve škole. V kurzu si uvědomíte, že středobodem všech skvělých školení není lektor, ani obsah který chce předat, ale to komu to předáváte. Petr ve mně nastartoval mnoho myšlenek, které vedou k tomu, že být skvělým lektorem nikdy není rutinou, a že pokud to chcete dělat skvěle, je to obtížná disciplína. A také, že rozdíl mezi dobrým a skvělým školením je markantní. Mnoho tipů a triků z praxe je u Petra samozřejmostí.
Jaroslav LudvíkK-net s.r.o.
Výborný průlet tím, JAK TO ROZHODNĚ DĚLAT!

Kurz "Staň se skvělým lektorem" je nutnost pro kohokoliv, kdo to myslí s lektorováním vážně a chce to dělat víc, než jen na OK úrovni. Věnuji se práci s dospělými více než 12 let a jsem v tom "fakt dobrej" a i tak jsme si odnesl HROMADU nápadů, inspirace a nových nástrojů. Prostě bomba kurz. Petr to má perfektně promyšlené a naplánované. Byla to pro mě radost.
Simon Steffal
Byla jsem nadšená!

Z kurzu "Nauč se přesvědčivě argumentovat" jsem si odnesla velice cenné rady, které se mi budou hodit do pracovní i osobní sféry. Lektor byl moc příjemný a motivující. Ještě jednou moc děkuju! :-)
Eva BarešováAdvis consulting s.r.o.
Díky tomuto kurzu se cítím jistější na veřejných projevech.

Petr je člověk, který sám prošel přeměnou z nekomunikativního introverta na člověka, jehož komunikační dovednosti jsou na vysoké úrovni a umí pomocí své metodologie tyto dovednosti naučit každého. Dodnes používám jeho techniky a doporučuji každému tímto kurzem si projít.
Lucie Cieslarovávedoucí obchodního týmu v GoldenGate a.s. blogerka na Rozvijej.cz
Kurzy pro mně byly velkým přínosem nejen v obchodě, ale i v osobním životě.

Po každém kurzu jsem vnímala vlastní posun vpřed. Díky prvnímu kurzu jsem se začala zbavovat trémy při vystupování před větší skupinkou lidí. Trénovala jsem doma před zrcadlem postoj a gestikulaci a při posledním manažerském školení, jsem stála u flipchartu bez trémy. Vědomosti z dalších kurzu jsem využila při oslovování cizích lidí. Podařilo se mi takto vzbudit zájem a domluvit si první schůzku s pěti potencionálními klienty. Planuji navštívit i Petrův kurz argumentace, který pro sebe vidím, jako užitečný.
Marcela GrösslováKonzultantka, Golden Gate CZ, a.s.
Petr má nejen ohromné zkušenosti, ale dokáže je velmi efektivně předat.

Na jeho školeních jsem si ověřil, že většina dovedností, které s přednášením souvisí (gestikulace, tón a barva hlasu, sebevědomý projev....) se dá naučit, případně hodně zdokonalit. Nejen, že jsem se jako účastník jeho kurzů dozvěděl vše podstatné, ale také jsem si je přímo na kurzech prakticky vyzkoušel a zažil. To vede k velmi rychlým změnám a k okamžitému zdokonalení v komunikaci při obchodních schůzkách i při přednášení širšímu publiku. Petře, děkuji!
Aleš TrnkaOblastní ředitel Golden Gate CZ, a.s.
Za pár hodin člověk dokáže posunout své veřejné vystupování na úplně jinou úroveň.

Kurz Zaujmi a získej si každé publikum byl neuvěřitelně výživný, plný informací, ale nikoli teoretických. Všechno jsme si zkusili hned, na místě, naživo a s okamžitou zpětnou vazbou. Petr je profesionál, který skutečně umí zaujmout, ale především umí předat tuto dovednost dál. Skutečně dovednost - ne jen informace. Díky!
Ivana BirtováBusiness Unit Manager, Asseco Solutions a.s.
Velice dobrý kurz. Doporučil bych i pokročilým řečníkům.

Jasně a efektivně shrnuje to podstatné pro úspěšné a přesvědčivé argumentování. Obsah byl, vzhledem k času vymezenému na kurz, maximální a přesto srozumitelný. Dobře se mi v jeho struktuře orientovalo, musím ocenit praktická cvičení a příklady.

Petr působil velice živě. Vystupování před publikem má zmáknuté. Zprvu jsem nevěděl co od něj čekat, ale zhruba po prvních 5 minutách si mě získal svými postřehy a obsahem prezentace.
Václav JavorskýAnalytik, Unicorn a.s.
Kurs se mi moc líbil.

Výuka proběhla v příjemném prostředí se sympatickým lektorem a hodně rychle utekla. Nejvíce mi pomohla praktická cvičení. Naučila jsem se zábavnou formou vše, co jsem potřebovala znát, a hlavně prakticky to používat. Doporučuji tento kurs všem, kdo cítí, že mají nějaké nedostatky v komunikaci a chtějí se zlepšovat.
Petra Lecnarová
Zatím nejlepší kurz.

Naprosto jasná struktura, praktická cvičení, přidaná hodnota z téměř každé věty. Tento kurz byl opravdu vyladěný a neobsahoval žádnou nadbytečnou výplň. Pokud to myslíte s předáváním vědomostí (ať už jako lektor, speaker nebo třeba horský vůdce) vážně, tento kurz by ve Vašem portfoliu neměl chybět. Petr je profesionál každým coulem a zároveň zůstává přátelský.
Roman LoníkTeam manager, JetBrains
Skutečně přínosný zážitek!

Velmi pozitivně hodnotím koncepci a strukturu každého kurzu. Téměř si nemusíte dělat poznámky, protože kurz je prakticky laděný a danou tématiku si okamžitě vyzkoušíte. A také snadno zapamatujete. Díky vzájemnému hodnocení každého výstupu pod profesionálním vedením Petra je progres vidět téměř okamžitě. Prostředí je otevřené, přátelské, ale profesionální. Nechybí prostor pro konzultace. Kurz je vhodný nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené lektory. Vřele Doporučuji.
Čestmír KadlecDigital Project Manager, OgilvyOne
Hodí se to i ve škole.

Kurz "Nauč se přesvědčivě argumentovat" jsem absolvoval ve čtvrtek a hned v pátek jsem si osvojené komunikační dovednosti vyzkoušel při výuce. Nejlepší bylo to, že vše perfektně funguje. Petr je perfektní a zkušený lektor. Sám dokázal velmi dobře komunikovat a předvést nám, jak to má vypadat.
Jan Polákučitel
Po dlouhé době někdo, koho mohu s čistým svědomím doporučit.

Petr je vynikající lektor a zajímavý člověk. Hodně jsem se od něj naučila a plánuji v tom pokračovat. Pokud chcete pomoci s komunikací, prezentací, či zbavením se trémy, tak neváhejte a ozvěte se mu. Děkuji.
Monika Janouškovámajitelka firmy Chci Ti říct
Nevíte kam váš život směřuje? Čím chcete opravdu být?

Konzultace s Petrem mi poskytla možnost urovnat si myšlenky a poznat mé silné stránky. Díky tomu je mohu rozvinout a pevně uchopit. Výsledek nepřijde hned, ale stojí za něj bojovat.
Tomáš Cvrkproject manager Striker Digital s.r.o.
Petr je milý člověk s jiskrným pohledem, dobře připravený.

Kurz "Staň se skvělým lektorem" byl dobrá zábava s přiměřeným množstvím informací, vzhledem k délce kurzu. Dařilo se mi držet pozornost u tématu - což je pochvala, zaujalo mě to :-) Vzhledem k šířce tématu by se jistě ujal i delší formát, třeba celý den s větším trénováním a ještě širší zpětnou vazbou.
Ivana VinšováČeské vysoké učební technické v Praze
Jako lektor jsem stále zelenáč...

... a pořád mám co zlepšovat! Včera jsem byla na parádním školení od KurzyKomunikace.cz v Impact Hub Ostrava. Určitě jeho techniky zahrnu do svých dalších kurzů i veřejných vystoupení a ještě zajdu na další jeho kurz pro lektory. Díky moc!
Markéta Ubíková, ředitelkaČisté nebe o.p.s.
Vzdělávejte se v oblasti, která vám pomůže v žití kvalitnějšího života...

... a to jak pracovního, tak osobního. Tou je oblastí je rozhodně komunikace. Vřele doporučuji kurzy Petra Jasinského, který je dlouholetý školitel a konzultant v oblasti komunikace a prezentování. Mně osobně jeho kurzy velice posunuly dál v osobním rozvoji, strategii a dalších věcech. Neváhejte a vzdělávejte se tam, kde je to potřeba!
Jana VlasákováSPOkoJENÍ o.p.s.
Kurz "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla" doporučuji všem.

Je vhodný nejen pro pracovní využití, ale i pro osobní komunikaci. Učení je zábavnou formou a praktické zkoušení je efektivnější, než drilování studijních materiálů. Petr má přátelský a zároveň velmi profesionální přístup. Naučila jsem se nové věci a to vše zábavnou a praktickou formou. Díky
Miluše KajnarováRockwell Automation Inc.
Moc mě to bavilo...

Netušila jsem, jak moc jsem neznala potřebné informace ohledně komunikace ve vztazích. Struktura kurzu byla také super a celé to uteklo jako voda :) Lektor je skvělý profesionál a umí komunikovat s různými typy lidí.
Petra D.
Na kurzu Otevřená komunikace ve vztazích byl příjemný malý počet účastníků...

Líbilo se mi sestavení kurzu - propojení teorie s praxi, které bylo víc. Přínosné byla hlavně příklady ze života a možnost podívat se na vlastní problematické oblasti, plus k tomu získat názor lektora. Lektor byl příjemný, vtipný a ochotný zodpovědět veškeré dotazy.
Nikol B.
Petra znám již mnoho let a vždy jsem jej považoval za jednoho z nejlepších prezentátorů, které jsem ve své kariéře potkal.

Proto jsem ho oslovil s přípravou na důležité investorské pitche v rámci Mobile World Congressu v Barceloně. Připravili jsme spolu stručný, jasný a silný pitch, který jsme následně několik hodin v angličtině cvičili a pilovali. Výsledkem byla absolutně pozitivní zpětná vazba od významných investorů, obchodníků i od lidí z governmentu.

Spolupráce s Petrem je pro mě zárukou dokonalého sdělení důležitých informaci. Má mou absolutní důvěru a při dalších důležitých prezentacích se na něj opět obrátím se žádostí o spolupráci. Totéž doporučuji i všem ostatním.
Jan ŠimíkCBO, BlindShell
Po pár nemilých zkušenostech s jinými lektory jsi mě vážně usadil na zadek. Bylo to prostě profi.

Drobnosti a detaily, které mi už během dvou hodin pomohl Petr vychytat jsou přesně tím, co dělí skvělého prezentujícího od průměrného. Užitečné, konkrétní tipy, velmi individuální přístup, ladění podstatných detailů a praxe. Vážně to bylo dobrý. Skvělá před- a po-kurzová péče! Petr mě VELMI mile překvapil. Žádné zbytečné kecy. Předal přesně, co v anotaci kursu zmínil. Partnersky rovnocenný přístup k účastníkům místo mentorování, aplikování všeho, co sám školí a mini skupinka, to vše mělo super efekt. Moc mi pomohla individuální a konkrétní zpětná vazba.
Natálie Berglowcovásomatický kouč Odyssey Network
Díky za skvělé školení přesvědčivé argumentace!

Měl jsem možnost zopakovat si klíčové věci z již dříve absolvovaných kurzů, ovšem použité v jiném kontextu. Přestože mám zkušenosti s vystupováním před lidmi, pozoruji, že poměrně velká část publika mi odchází. Věřím, že tohle se po dnešku zásadně změní! Petr a ostatní účastníci kurzu mi pomohli odhalit slabiny, kterých jsem si nebyl vědom. Neznám jiného člověka, který by mě dokázal za tak krátkou dobu tak výrazně posunout. Kurz rozhodně doporučuji, budete nadšeni!
Mirek ČernýCTO Futurelytics Inc.
Jsem toho plný, takže to musí rychle ven...

Včerejší kurz o komunikaci ve vztazích mi dal možnost vzdálit se od konkrétních partnerských neshod a vytvořit si tak odstup, který jsem asi hodně potřeboval. Spousta věcí se projasnilo s partnerkou už ten den a pokračuje to v průběhu dneška. Mám čistou hlavu a znovu chuť zkoušet komunikovat - tentokrát jinak a s plným vědomím toho, že muži a ženy se mohou milovat až za hrob, ale občas je jazyk natolik rozdílný, že si neumí říci ani základní věci, natož si vyjádřit lásku.
Jan Zemeksales manager Com Plus CZ a.s.
Výborný poměr čas/cena/přínos.

Překvapilo mě, kolik praktického se povedlo Petrovi dostat do tři hodin. Přitom měl kurz jasnou strukturu postupného budování dovedností krůček po krůčku. Je profesionál, který potvrdil svým výkonem na kurzu, že to, co učí, také umí. Přátelský, avšak schopný předat velmi efektivně a srozumitelně zpětnou vazbu, včetně návrhu na zlepšení. Kurz rozhodně můžu doporučit.
Miroslav Peckaweb analytik a konzultant FG Forrest a.s.
Byl jsem překvapen kolik jsem na sobě našel chyb...

Osobně jsem čekal že mi ukáže pár drobností jak vylepšit svůj styl a zaslechnu pár obecných rad a byl jsem příjemně překvapen, kolik na mě našel chyb a zároveň mi poradil co a jak s nimi dělat. Považuji to za kurz, který mě doslova a do písmene posouvá dále a těším se na další kurzy, které od něj navštívím. Petr je naprostý profesionál, který toho má už mnoho odškoleno a ví jak učit. Kurz rozhodně doporučuji.
Karel Izeramarketingový ředitel Mobil Pohotovost s.r.o.
Kurz mi pomohl získat sebevědomí a jistotu při prezentacích.

Praktické ukázky byly jednak zábavné a jednak mě naučily využít teoretické rady získané od lektora a dál se je snažit rozvíjet v praxi - sdílená zpětná vazba jednak od lektora ale i samotných účastníků je tím nejlepším zrcadlem. Doporučuji všem
Miluše KajnarováRockwell Automation Inc.
S kurzem jsem stoprocentně spokojená a určitě navštívím jeho pokračování.

Petr je velmi energický člověk. Na kurzu Zbav se trémy a ovládni řeč těla na mě působil velmi milým, vřelým a hlavně motivujícím dojmem. Sálá z něho, že ho jeho práce baví. Kurz byl tak super, že ani nemám žádné náměty na zlepšení. Těším se na další.
Aneta KrausováR&D specialist KERTAK Nanotechnology
Skvělý úvod do problematiky.

Je supr, že je tento kurz jen dvouhodinový a ještě večer, takže můžete klidně přijít po práci a následně odcházíte s pocitem, že jste na dobré cestě! Petr je bezvadný lektor, je přátelský, zároveň nedá nikomu nic zadarmo a to mám ráda, takže za mě naprostá spokojenost. Kurz mohu jen doporučit! :-)
Jindra Šulcováprávnička
Na tento kurz som prišiel až z Bratislavy.

Kurz bol veľmi zábavný a poučný. Všetci sme sa dobre bavili. Atmosféra bola naozaj priateľská a to pomohlo k odbúraniu stresu z rozprávania pred cudzími ľuďmi. Lektor bol príjemný, dokázal upútať našu pozornosť počas celého kurzu. Nemal problém odpovedať na žiadne otázky a pripomienky. Bol veľmi priateľský, čo som veľmi ocenil.. Pre mňa to je za 10 bodov z 10.
Samuel Andrejovstudent
Dvě hodiny stačily na to, abych zmírnil ten „nepříjemný pocit v krku“...

... když máte začít dialog a jsem za to velmi vděčný. Zároveň u mě zapálil chuť se prezentaci a komunikaci více věnovat, což je teď přesně to, co potřebuji. Kurz byl dynamický, zábavný, lidský a hlavně velmi praktický. Podle mého je Petr člověkem na svém místě. Děkuji a přeji vše dobré.
David Urbanzmenajakocesta.cz
Navštívil jsem už tři kurzy a využil i osobní konzultace...

Dozvěděl jsem se spoustu důležitých věcí, jak prezentovat i jak prezentace vytvářet, na co si dát pozor. Petr je sympatický, aktivní a příjemný lektor, který dokáže probíranou látku výborně vysvětlit. Je mistrem ve svém oboru, a proto mohu doporučit jeho kurzy.
Jan Francírekpodnikatel Innovare s.r.o.
Uvědomil jsem si, že i po dlouholeté praxi, nedělám vše tak jak má být.

Váš kurz se mi moc líbil. Veškeré dovednosti, které jsem se na kurzu naučil se budu snažit v praxi používat. Uvědomuji si, že i když se snažím s klientem mluvit pomalu, aby vše pochopil, nedávám hlasový důraz na důležitá slova a nepracuji s hlasem. Někdy možná mluvím i monotónně. To se budu snažit změnit. Také se mi někdy v řeči objevuje podmiňovací způsob. Vím o tom a zaměřím se na odstranění. Váš kurz určitě doporučím dalším kolegům z Finplusu. Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů.
Reference Jindřich Myslivec
Jindřich Myslivecfinanční poradce FinPlus.cz
V první řadě děkuji za kurz, bylo to paráda.

Pomohlo mi to ujasnit si v čem spočívají ty dnes nejčastější chyby při komunikaci ve vztahu. Už v průběhu kurzu jsem si uvědomil, že kdybych podnikl jen pár patřičných kroků, byl by můj poslední vztah vydržel a nemuselo dojít k rozchodu. Kurz bych doporučil každému, i tomu kdo aktuálně žádný vztah nemá.
Marek Časnocha
Jestli nechcete jít, protože se bojíte mluvit před cizími lidmi, tak se nebojte!

Atmosféra v tomto kurzu je taková, že z vás jakýkoliv stres spadne a dozvíte se jen konstruktivní zpětnou vazbu.
Veronika Hurdováspisovatelka
Kurz hodnotím 11 bodů z deseti.

Kurz Staň se skvělým lektorem měl dobrou strukturu a pomohl mi, jelikož v práci musím školit a dosud se mi nepříliš dařilo udržet pozornost lidí, které školím. Přemýšlím, že přijdu i na další kurzy.
Eva Šugrováanalytička eBay Czech Republic
Kurz byl dobře zorganizován.

Petr je výborný lektor a mistr toho co vyučuje. Je připravený, rozdává energii a nadšení pro látku.

Kurz nás absolvovala jen malá skupinka 5 osob a myslím, že to byl ideální počet.
Radek Valešmarketingový specialista
Líbilo se mi, že byl kurz postavený hodně na praktickém zkoušení.

Každý člověk si mohl jednotlivé způsoby upoutání pozornosti hned začít osvojovat a vzápětí dostal tipy, jak by to šlo udělat ještě lépe. Rozdíl byl okamžitě cítit. K tomu i velice užitečné tipy na práci s hlasem i s ukázkou a samozřejmě i možností si je také ihned vyzkoušet. Lektor je člověk s velice otevřeným vystupováním a bohatými zkušenostmi i dlouholetou praxí.
Petr Vrubel
Z Petrova workshopu na téma prezentační dovednosti jsem přímo nadšená.

Líbilo se mi, že kurz byl zaměřen prakticky a nic v něm vlastně nebylo navíc. Všechno mělo své místo a důvod – žádné řeči okolo. Já i ostatní účastníci kurzu, jsme byli překvapeni, jak s Petrovým vedením dosahujeme velkých pokroků ve velmi krátkém čase. Má nervozita z veřejného vystupování je opravdu značná. Teď už ale vím jaké fígle použít, abych jí zbytečně neprohlubovala a co je nejdůležitější, mohla jsem si to všechno rovnou vyzkoušet a zažít. Pokud máte z veřejného vystupování strach a moc si to neužíváte, mohu Petrovy služby vřele doporučit. Je to profík s lidským přístupem a této kombinace si opravdu cením.
Kristýna Sataryováilustrátorka na volné noze
Petr je úžasný. Hned bylo poznat, že pro kurzy komunikace má naprosto ty správné zkušenosti!

Střídavě jsem mluvil před lektorem a dalšími účastníky, pozoroval ostatní a také poslouchal metody a doporučení. Jelikož jsem mluvil před lidmi několikrát, měl jsem dost prostoru projít si nové techniky a ihned jsem viděl zlepšení! Spousta jiných akcí má přednáškovitý charakter – pouze se dozvíš nové informace. Petrův kurz je velmi interaktivní a jsem z něho moc nadšený. Určitě půjdu na Prezentační dovedností 2 a 3.
Jan Kulíšekwww.jankulisek.com
Přestože je předávání informací podstatou mé každodenní práce, získala jsem na kurzu celou řadu inspirujících impulzů…

Možnost prakticky vše nacvičit na místě samém, byla pro mne velký přínosem. Uvědomila jsem si, že studium pedagogiky je zaměřeno především na to, aby byl novopečený pedagog nabitý informacemi. Nikdo se však nezabývá tím, zda je pedagog schopen žákům učivo poutavě předat. Myslí mi proběhly vzpomínky na celou řadu učitelů, kteří sice byli odborníky na danou problematiku, ale při jejichž výkladu jsem umírala nudou. Kdyby navštívili tento kurz stejně jako já a osvojili si prezentační dovednosti v praxi, mohli mít učebnu pozorných posluchačů místo spících mrtvol.

Tento kurz vřele doporučuji všem pedagogům, určitě pro ně bude velkým přínosem stejně jako pro mne.
Eva MalicherováZUŠ Viléma Wünsche v Šenově
Nebojte se, nebolí to a moc vás to v životě posune…

Kurz výrazně předčil má očekávání. Původně jsem na něj šel jen s tím, že se chci zbavit strachu mluvit před publikem. Nenásilnou a vtipnou formou jsem však získal ještě mnohem více dovedností, které se mi moc a moc hodí v zaměstnání, podnikání i v soukromém životě. Je s podivem, jak pár jednoduchých věcí může ovlivnit celkový dojem z projevu. Ostatně profesionalita není nic jiného, než vypilované maličkosti. Bez přípravy, vlastní aktivity a vůle to však jde jen těžko.

Já sám prezentuji a školím poměrně často, nicméně kurz mohu maximálně doporučit úplně všem. A zejména těm, kteří si říkají, že se přece na veřejnosti nebudou svým projevem ztrapňovat.
Mirek Černýdatový analytik, zakladatel Insightee.com
Mnoho let pracuji v obchodě, tzn. že pracuji s lidmi...

Lidé se vídají – setkávají se, ale ne vždy udělají ten důležitý a zásadní krok, a to že jeden druhého správně osloví a zaujme. Není vždy úplně jednoduché za pozdrav vsunout správnou větu, dotaz, informaci. Osobně vím, že to nejde vyčíst z knih, lze to pouze natrénovat, lze to zdokonalovat, třeba tím způsobem, že si vyměňuji zkušenosti s jinými co pracují v obchodě – s těmi co jsou závislí na komunikaci s lidmi. Proto jsem rád, že jsem měl možnost absolvovat tento kurz, který byl pro mne v mnoha směrech zopakováním základních principů, ale také, a to je zásadní, mi umožnil trénovat a zdokonalovat mé vlastní dovednosti při oslovování lidí.
Martin Kristlobchodník
Můžeš se hodně zlepšit za překvapivě krátký čas…

Magie kurzu leží v super jednoduchých technikách, kterými lze haknout jinak složité dovednosti. Díky tomu se člověk může hodně zlepšit za velmi krátký čas. Lekce pokrývají široký záběr oblastní a témat, naučil jsem se toho opravdu hodně. .

Díky týdennímu cyklu výuky a cvičení jsem navíc dostal všechny nabyté schopnosti do svého podvědomí a začal je používat automaticky, bez nutnosti na ně myslet. To mi pomohlo ve všech oblastech života a ještě to byla ve skupině fajn kolegů spousta legrace.
Kristian Schwachularealitní makléř Remax
Kurz byl skvělý.

Opravdu mě dokázal naučit zbavit se stresu a začít mluvit před lidmi. Šel jsem na dva na sebe navazující kurzy a určitě budu pokračovat i v dalších. Petr je skvělý lektor. Je zábavný a dokáže zaujmout. Doporučuji všem.
Petr Spitzkadeřník a školitel Hair studio L.I.M.P.
Poprvé v životě jsem si užil prezentování, což jsem opravdu nečekal.

Kurs byl výborný a předčil má očekávání. Všechny představené metody a postupy jsou vysoce funkční. Lektor byl profesionalní a měl kompetentní přednes i chování. Velmi otevřený, sympatický a pozitivní přístup. Srdcař tělem a duší.
Jan Hurdakonzultant Consider Solutions
Velká zábava a ještě smysluplně využitý čas…

Bylo to dobrodružství účastnit se tohoto kurzu. Začali jsme všichni poněkud nesměle, nikdo moc nevěděl do čeho jde, ale rychle jsme zjistili, že nejde o žádnou nudnou teorii, ale o opravdu praktické techniky, které jsme rychle pochytili. Setkání měla praktickou strukturu a každý dostal tolik prostoru, kolik potřeboval, každý mluvil, dostával zpětnou vazbu i sám hodnotil. Doma si pak každý připravoval témata, která jej zajímala, na setkání zase cvičil co mu bylo přiděleno. Bylo to poučné i zábavné, těšil jsem se na každý další meeting. Bylo fascinující vidět, jak se každý z nás rychle rozvíjí. Díky za to.
Wojciech DzwolakSystem Specialist International Paper, Krakow (PL)
Tento kurz zlepšil mé sebevědomí…

Komunikační trénink SelfRepGuru, kterého jsem se účastnila mě nasměroval přesně kam jsem potřebovala. Jsem velmi nesmělý člověk a pokaždé když jsem měla mluvit před lidmi, měla jsem knedlík v krku. Tento kurz mi pomohl toto překonat a najít v sobě dosud nepoznané sebevědomí. Uvědomila jsem si kde jsou mé silné stránky a jaké mám slabiny a hlavně jak je odstranit. Našla jsem odvahu přemýšlet o věcech, které bych opravdu chtěla v životě dělat, ale do té doby jsem si na ně netroufla. Tohle byl skvělý start na mé cestě osobního rozvoje.
Jana MartinováFacility manager Tieto Czech s.r.o.
Cítím se teď mnohem klidnější a pevnější, kdykoliv prezentuji…

Chci vám touto formou poděkovat za bezpochyby užitečný tréning. Dokážu teď rozpoznat a odstranit chyby při prezentacích, zřetelněji vím co je slabé místo a díky tomu se umím zlepšit. Moc se mi líbily krátké prezentace na náhodně vybraná témata a také možnost vyzkoušet si prezentování mimo prostředí kurzu. Mimo prezentace na pracovní témata využívám nabyté zkušenosti i v soukromí, kdy například vyprávění pohádek dětem je pro ně teď mnohem poutavější. Díky moc.
Marek PlechatýPre-sales Bid manager Tieto Czech
Účast v tomto kurzu mi pomohla v pracovním i osobním životě…

Účast v tomto kurzu mi pomohla v pracovním i osobním životě. Už pár jednoduchých technik zlepšilo mou schopnost vyjadřovat se jasněji a efektivněji, což zvýšilo mé sebevědomí. Jako konzultant musím být schopen vyjadřovat své myšlenky přesně a umět je předat ostatním, což mi právě tento kurzu umožnil. Už je to docela dlouho co jsem tento kurz absolvoval, ale techniky které jsem se v něm naučil používám dodnes téměř každý den. Jsou jednoduché k zapamatování a byla to zábava se je učit.
Ján SchifferSAP CRM Consultant Anext a. s.
Jak si ujasnit koncept, který existuje při školení, jeho zahájení a ukončení.

Líbilo se mi vše, forma byla srozumitelná. Pokud se něco ubíralo jiným směrem, bylo to brzy zkorigováno a uvedeno na pravou míru, aby školení mělo neustále rytmus. Hodně hezké, závidím a přeji komunikační dovednosti jaké lektor má. Osobně inspirující a doporučuji to naprosto všem.

Radek PauliO2
Ujasnit si, co dělám špatně a jak to napravit.

Skvěle vedený kurz s důrazem na procvičení. Doporučuji ho všem lidem, kteří si přejí zlepšit komunikaci a argumentaci. Osobně bych uvítal kurz ještě delší :-)

Benjamín RaichBusiness Development, Němec s.r.o.
Účast v tomto kurzu mi otevřela oči v mnoha oblastech…

Jsem moc ráda, že jsem se měla možnost tohoto kurzu zúčastnit, protože to byl velmi příjemně strávený čas, který mě obohatil o mnoho nových poznatků. Velmi pozitivně hodnotím strukturu jednotlivých setkání a zpětnou vazbu, která se mi v rámci každé lekce dostala od lektora i od ostatních účastníků. Líbilo se mi, že jsem měla příležitost si více uvědomit sebe samou a že jsem mohla také přispět svým komentářem v rámci zpětné vazby ostatním. Člověk se tak naučí říkat věci tak jak jsou a rovněž tak je i přijmout.

S čistým svědomím můžu říct, že jsem si z každé lekce něco vzala, co jsem pak měla, a doposud mám, možnost uplatnit v mém soukromém i pracovním životě. Některé věci mi nedělají obtíže, sžila jsem se s nimi a přicházejí automaticky. S jinými však trošku bojuji a musím se na ně více soustředit, což je ale svým způsobem výzva a motivace ke zlepšování sama sebe.

Nicméně pokud bych tímto školením neprošla, tak bych si některé věci asi nepřiznala anebo se jimi nezabývala, takže moc děkuji za tuto skvělou příležitost pro sebe něco udělat.

Tento kurz bych doporučila všem, kteří mají opravdový zájem na sobě pracovat a chtějí zlepšit své prezentační schopnosti, a to nejen pro účely odborných prezentací, ale také pro svůj vlastní pocit z příjemného vystupování v běžném životě. Samozřejmě záleží na každém z nás, co si z toho vezmeme, ale každopádně musím říct, že díky tomuto kurzu jsem se posunula zase o kus dál.
Kristyna WasylkiwováBranding Manager Tieto Czech