REFERENCE  ÚČASTNÍKŮ MÝCH KURZŮ


Bylo to skvělé

Kurz "Prodej DOBŘE svoji práci" je spojení praxe i teorie, je tam důraz na vyzkoušení si věcí a poskytnutí zpětné vazby. Super. Petr Jasinski má srozumitelný výklad, příklady z praxe, důraz na to, aby si účastníci vše vyzkoušeli a aplikovali na svoji vlastní praxi.

Veronika Pačesová
Konzultantka, lektorka a mentorka


Kurz mi sednul přesně tak, jak je.

Kurz "Zaujmi a získej si každé publikum" mě donutil zamýšlet se nejen nad obsahem, ale i nad formou toho, co říkám nebo píšu. Stačilo změnit pár věcí při školeních a v mých e-mailech, a hned dostávám zpětnou vazbu, jak "to bylo zajímavé". Petr na první pohled ví, o čem mluví. A vše, co učí, sám při kurzu používá v praxi.

Vojtěch Drda
Business Consultant, drda.biz


Díky, bylo to super.

Kurz "Staň se skvělým lektorem" mne naprosto nadchnul. Vystihl to nejdůležitější a takovým způsobem, že to člověk nejen nezapomene, ale odchází natěšený,  jak vše, co zatím v jeho lektorském repertoáru chybělo, zařadí do praxe. Anebo naopak, co nevhodného odbourá.

Michaela Nováková
Konzultantka a lektorka na volné noze


Uteče to až moc rychle. 

Kurz "Nauč se přesvědčivě argumentovat" byl dobře strukturovaný, s přesahem do oblasti "prezentace". Petr je velice fajn člověk. Vše umí vysvětlit a okamžitě poradit. Komunikuje energicky, srozumitelně a je vidět, že tomu opravdu rozumí. Dokáže rozmluvit i stydlivější povahy a správným feedbackem všechny posune už na kurzu dál. Mohu vřele doporučit a už se těším na další kurz.

Benjamin Raich
Project Manager ve společnosti Němec s.r.o. - Luxusní povrchy


Moc doporučuji hlavně introvertum.

Kurz "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla" byl skvělý. Atmosféra menšího počtu osob vytvořila kruh, ve kterém jsme společně sdíleli trému, strach i radost. Přes to všechno zůstával úsmev na rtech až do konce. Petr je skvělý průvodce v cestě za úspěchem. Práce ho baví a je to velmi nakažlivé. Zábavný, empatický a podporující. Nebojí se kritiky vlastní, ani od ostatních.

Kateřina Macháčková
asistentka ve farmacii


Oceňuji množství praktického cvičení, protože jedna věc je něco znát a druhá věc něco umět.

Stále mi v hlavě rezonuje několik zásadních bodů, které mi pomáhají. Jednak je to nutnost zpomalit mou komunikaci při rozhovoru se zákazníkem, za další pak vysvětlit hostům po zahájení komunikace jaká je moje role a proč je oslovuji. Také jsi mi otevřel oči v tom, že potenciální uchazeči o práci na pozici Leader péče o hosty, kterou zavádíme, nemusí nutně projít komplexním tréninkem na ostatních pracovních stanovištích v McDonald´s. Tvůj trénink bych doporučil nejen těm lidem, kteří mají v popisu práce komunikovat s ostatními, ale také těm, jejichž úkolem je učit komunikovat ostatní kolegy/podřízené. I přesto, že mi některé informace z kurzu již byly známé, tak pro mě i tyto byly přínosem. Umíš totiž vše jednoduše podat a člověk si tak může uspořádat myšlenky v hlavě. Věci, které jsem tak doteď slyšel jako dílčí střípky, do sebe zapadly.

Libor Pyskatý
Training & Hospitality Consultant, McDonald's


Bylo fascinující vidět "prezentační vývoj" každého z nás.

Kurz "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla" je dobře vymyšlený a můžu potvrdit, že jsme se opravdu všichni pomocí praxe své trémy zbavili.  Petr má super přístup, je otevřený a nebojí se zodpovědět žádnou otázku.

 

Zuzana Satková
DXC Technology


Skvělé praktické tipy na otvíráky i zavíráky

Velmi přínosná je konstruktivní zpětná vazba na prezentace všech účastníků. Kurz probíhá v příjemném prostředí, atmosféra je uvolněná a na účastnících je vidět, že je baví se s Vaší pomocí zlepšovat. Oceňuji také kreativní a pozitivní přístup. Určitě se sama zúčastním některého z dalších kurzů a tento doporučím všem mým kamarádům, kteří mají z vystupování na veřejnosti paralyzující strach. Je jich dost. 

Helena Port
Citibank Europe plc


„Možná, asi, ...“ nefunguje

Lektor mi pomohl si uvědomit, že přidáním slov „možná, asi, ...“ úplně klesá přesvědčivost a důvěra ve kvality člověka, který mluví. Zároveň nám připomněl, jak je důležité dbát na správnou intonaci. A to zdaleka nejsou jediné tipy. Kurz bych doporučila lidem, kteří začínají na vedoucích pozicích, ale stejně tak i manažerům a podnikatelům.

Ing. Helena Záleská
vedoucí dispečerů, RegioJet a.s.


Přístup lektora, vřelé domácí prostředí i dobrá parta

Kurz mi pomohl utřídit si strukturu mých školení a dal mi užitečné tipy, co zlepšit. Doporučuji ho všem, kteří plánují školit a předávat své know-how široké veřejnosti.

 

Ing. Martin Bureš
daňový poradce, J&Consulting


Skvělý kurz pro trémisty

Líbila se mi přátelská atmosféra, „jednoduché“ techniky a styl vysvětlování co a jak funguje. Zkrátka to, jak byl kurz vedený a pojatý. Naučil jsem se, jak se dá tréninkem ovládnout řeč těla a působit méně nervózně. Pomůže mi to hlavně u vystupování před lidmi, ale určitě se to bude hodit i v jiných situacích. Na základě zkušenosti s tímto kurzem jsem se rozhodl absolvovat i další nabízené kurzy, abych se zlepšil i v jiných oblastech komunikace. Kurz doporučuji každému, kdo je trémista, stydí se a taky všem, které stresuje mluvit před lidmi, nebo dokonce i s lidmi (což byl i můj případ).

Damian  Chisholm
student


Bezprostřednost a upřímnost projevu lektora

Každý účastník kurzu byl aktivním hráčem a mohl získávané poznatky rovnou aplikovat na svoje projekty. Z obsahu kurzu mě zaujaly body: řízení atmosféry, permanentní motivace posluchačů ve skupině i jednotlivců a kultivace AHA momentů. Hlavním poznatkem je, že posluchač má být aktivně zapojený, aby odcházel spokojený a nadšený s novou dovedností, ne zmatený a odrazený nudnou přednáškou. Kurz doporučuji každému, kdo si myslí, že už se nemůže naučit nic nového v přístupu k posluchačům. Naučí! Je to další kvalitativní posun v sebeprezentaci a efektivním sdílení vědomostí.

Jiří Suchý
GIS specialista


Energičnost přednášky

Líbila se mi energičnost a show, kterou se přednášky stávají. Působí to velmi náročně, ale díky tomu mě prezentace bavila a hlavně jsem si díky tomu byla schopná odnést z přednášky to, co bylo třeba. Už vím, jak na to a na co si dát pozor, což je skvělé. Kurz doporučuji úplně každému, kdo se chce v prezentování zlepšit.

Bára Kompanová
koordinátorka LDK HURÁ VEN


Změna je okamžitá

Změny jsem si všimla hned na schůzce následující po kurzu. Jelikož jsem se zúčastnila rovnou 3. kurzu, byl pro mě ze začátku šok řečnit hned před lidmi, ale pomohlo mi to. Druhý den jsem měla schůzku s klienty. Obhajovala jsem marketingovou strategii před dvěma řediteli firmy, které jsem viděla poprvé v životě. Díky kurzu jsem se cítila lépe, nebála jsem se jim při rozhovoru a prezentaci dívat do očí a s potěšením jsem zjistila, že problém s očním kontaktem měli spíše oni. A přesně, jak bylo řečeno na kurzu – došlo mi, že mě poslouchají a rozhovor vedu já. Začala jsem se cítit jistěji a šlo mi to mnohem lépe. Kurz doporučuji prostě všem. Podle mě alespoň 95% lidí by pomohlo, kdyby se uměli lépe a jasněji vyjádřit jak v profesním, tak v soukromém životě.

Šárka Walczaková
digital marketing specialist, We are mobile s.r.o.


Zážitkový workshop

Člověk čeká nudnou teorii, kterou slyšel 1000x a pak se z toho vyklube absolutně zážitkový workshop, plný legrace a AHA momentů. A když si myslí, že už o prezentování něco ví, tak Petr dodá další bonusy v podobě jednoduchých technik. Nezapomíná ani na individuální přístup, protože každý jsme jiný a někdy stačí jen něco málo poupravit a to umí skvěle. Určitě doporučuji kurz navštívit.

Kristina Macková
zakladatelka KMACADEMY


Připravenost a návaznost na sebe

Uvědomil jsem si souvislosti, které se často říkají jenom odděleně. Doporučuji všem

 

Jindřich Lanč 
IT Coordinator, GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.


Argumentace vs. Manipulace

Kurz mi pomohl pochopit, na co si dávat pozor a čemu se vyvarovat. Také už nepochybuji o rozdílu mezi argumentací a manipulací. Komunikace je třeba ve všech mezilidských vztazích a měla by se učit jako jeden z předmětů už na škole.

 

Helen Sršňová
sOOva, vzdělávací spolek


Okamžité modelové situace

Hodně se mi líbila část "jak argumentovat". Velmi dobré  také je, že si člověk hned všechno zkouší na situacích, které ho zrovna pálí. Velmi mě ale překvapil i sám lektor. Udělala jsem si prvotní domněnku na základě webu a krátkého videa a pak už jsem byla jen víc a víc mile překvapena. Win-win styl je mi sympatický. Četla jsem i Petrovu knihu a těším se na tu další.

Lenka Šimková
koordinátorka Lesního klubu Mloček


Typologie argumentů

Příprava jednání podle typologie argumentů má velký potenciál pro úspěšnost v jednádních s různými typy lidí a určitě ji využuji. Kurz doporučuji v podstatě všem, kteří jednají s úředníky, vystupují za organizaci, nebo i těm, kteří prostě mluví se svými klienty.

 

Aneta Ira
ředitelka, Lesní mateřská škola Remízek


I kdybych nikdy neuspořádal vlastní kurz, tak to mělo smysl

Dozvěděl jsem se 2 zcela konkrétní věci, které mohu ihned aplikovat do svého života. Kurz doporučuji v podstatě každému, protože to není jen o školení a lektorování :)  Do své praxe jsem ihned zavedl metodu krabice.

JUDr. Ondřej Elterlein
advokát

 


Líbily se mi obecné rady i konkrétní finty.

Na kurzu bylo dobré i to, že jsem vše zkoušela před ostatními. Doporučila bych to známým, o kterých vím, že v prezentačních dovednostech plavou a zároveň tuto dovednost potřebují při výkonu svého povolání. Sama jsem to už použila při prezentaci před klientem.

Sandra Vítková
Event manager, Leemon Concept


Kurz byl pro mě velice přínosný.

Nejcennější je praktický nácvik, při kterém jsem si posvítila na svou automatickou tendenci začínat obchodní hovor popisem toho, co a jak dělám já, a nikoliv jaký bude mít moje práce přínos pro klienta. Díky okamžité korekci lektora si zvědomíte vaše automatické podvědomé programy, které vás brzdí v profesním růstu.

Karolína Kočí
vasepromovideo.cz


Doporučuji úplně všem

Na kurzu "Nauč se přesvědčivě argumentovat" mě mile překvapila míra praktických cvičení. Byl to opravdu poctivý workshop, ne přednáška. Půjdu na další kurzy.

Jan Lucina
zakladatel, PhotoHeap s.r.o.
 


Doporučuji marketérům a obchodním týmům

Na kurzu Přesvědčivé argumentace se mi líbila možnost aktivně se zapojit, vyzkoušet si prezentaci naostro a získat okamžitou zpětnou vazbu od Petra a účastníků kurzu. Líbí se mi i možnost dále se vzdělávat v Petrových navazujících i základních kurzech. Už jsem to využil v praxi.

Vlastimil Váňa
manažer obchodního týmu, Pierre Fabre


Doporučuji každému, kdo chce učit, přednášet nebo prezentovat.

Obsah kurzu "Staň se skvělým lektorem" pokrývá všechna důležitá témata. Všechno, co Petr učí, zároveň sám praktikuje, takže účastníci si na vlastní kůži ověřují, jak jeho rady fungují. Líbilo se mi, že kurz byl hodně interaktivní a součástí byla i cvičení. Petr vytvořil dobrou atmosféru a energii. 

Eva Vejvodová
marketingová konzultantka a lektorka


Super!

Kurz bol pre mňa veľmi prínosný. Bol jednoduchý a v tom bola jeho krása. A hlavne, bol o praktických cvičeniach, kde som dostala okamžite zpatnú vazbu a návrh na zlepšenie, čo som si hneď i vyskúšala. Nikde predtým na kurze som toto až tak aktívne nezažila. Peter je priamy, úprimný a otvorený človek. Jeho prejav a energia mi vyhovuje.

Marta Věncková
podnikatelka a lektorka, martavenckova.cz


Zatím nejpřínosnější kurz komunikačních dovedností, který jsem kdy absolvoval.

Workshopy byly v přátelském prostředí, plné praktického procvičování, které krůček po krůčku odstraňovaly hlavní příčiny mých problémů. Oproti běžným dvou/třídenním kurzům byl Prezentační klub rozplánován na 2 měsíce a tím se mé získané dovednosti více zažily.  Sám jsem po pár návštěvách na sobě pozoroval, že některé nové dovednosti začínám podvědomě používat a cítil jsem, že je najednou mluvení jednodušší :-) Určitě doporučuji všem, kteří mají s vystupováním na veřejnosti nějaké problémy a chtějí je řešit.

Martin A.
analytik, Unipetrol


Bavilo mě to

Nečekala bych, že mě tříhodinový prezentační kurs, ještě k tomu večer po práci, bude bavit. A stalo se. Ostatní účastníci kursu byli všechno lidé, kteří měli co říci - byť jsme se všichni učili, jak:) Petrův přístup je skvělý v tom, jak je technický: nejdřív váš dosavadní způsob komunikace úplně zničí, aby ho potom celý postavil znovu. Jenže na jiné, lepší úrovni :)

Tereza Zavadilová
redaktorka, E15


Bomba

Kurz "Nauč se přesvědčivě argumentovat" je perfektně zorganizovaný, připravený, zábavný a obohacující. Spíše než kurz se jedná o workshop - vše si aktivně vyzkoušíte. Zlepšení uvidíte sami na sobě na konci kurzu. Petr je asi nejlepší lektor, kterého jsem poznala.

Eva Pešková
PR specialistka, Unipetrol


Děkuji, doporučuji a těším se na další!

Kurz "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla" je perfektní v tom, že je v podstatě celý praktický. Žádné nudné bloky teorie, prostě se "jde na věc" :-)  Petr je zkušený lektor, který má hodně co předat, podle mého názoru lidem na všech možných úrovních pokročilosti :-) Líbilo se mi, že umí s každým pracovat individuálně, ale zároveň má program spád, ani chvíli se nenudíte.

Aneta Fialová
zakladatelka webu www.jsemzenou.cz


Děkuji za skvělý kurz i za certifikát z něj.

V neděli po kurzu jsem měl pocit, že lítám. Jsem velice rád, že jsem se odhodlal a přisel. Bylo to přesně to, co jsem potřeboval, protože mě už dlouho v hlavě vrtal strach s komunikace před více lidmi. Uvažuji, že budu pokračovat těmi komunikačními úterky. Jinak poctivě trénuji pauzování i s psaným textem, abych si to osvojil automaticky. Předčítám přítelkyni, ale i jen tak do větru. Strašně moc mě to baví. Jestě jednou díky, maximálně jsem si to užil a moc tento kurz doporučuji každému, kdo si není před lidmi jistý.

Tomáš Hladík


Za mě prostě bezva!

Kurz "Staň se skvělým lektorem" byl skvěle uspořádaný.  Lektor Petr všechny vědomosti a tipy, které nám předával, rovnou na kurzu přímo na nás aplikoval. To bylo super.

Šárka Hanzlíková

 


Díky moc za kurz i za poslané materiály.

Celý týden na sobě cítím, že mi těch našich několik nedělních hodin dodalo přesně to, co jsem potřeboval - sebevědomí. Hrozně si teď užívám, že klidně stojím a dokáži se u toho bavit s lidmi. Pomáhá mi, když se v komunikaci otevřu tělem k druhému, naváži oční kontakt a dodávám do diskuze více informací ze své strany.
Současně i vnímám na lidech kolem sebe, jak moc by jim pomohlo, kdyby těch několik rad implementovali do svého projevu. Třeba jen kdyby stáli rovně - vypadá to o tolik lépe. Nebo člověk kolem sebe vidí lidi, jejichž sebevědomí (a pouze to) jim brání být lepšími komunikačními partnery. Jaká to škoda. Takovýto kurz pro každého!
 
Michal Donát
Test manager, SAP

 Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla.
 
Z kurzu jsem odcházela nadšená, doma jsem hned zkoušela vše praktikovat :-) Líbilo se mi, že lekce byla hodně praktická, postupně se přidávaly nové techniky, které jsme si okamžitě zkusili. Petr je sympaťák, je vidět, že má za sebou spoustu praxe, nejen v prezentování, ale i v učení, jak na to.
 
Jana Ulrychová
 
 

 Z Petrova kurzu si odnáším víc, než pro co jsem si přišel.
 
 Protože s lektorskou činností teprve začínám, přišel jsem si udělat obrázek o tom, co práce lektora obnáší. Místo toho jsem však pochopil, že se nejedná o lektorskou práci, ale řemeslo, které má sice svá pravidla, ale každý člověk ho může vykonávat svým osobitým způsobem. Stejně osobitě ho vykonával i Petr a pozorovat ho během kurzu byla radost. Z jeho vystupování, způsobu komunikace a celkového uchopení kurzu, jsem si spolu s tím, co jsem se dozvěděl po obsahové stránce, odnesl ucelený pohled na věc a chuť se lektorskému řemeslu začít věnovat.
 
Michal Komárek

Ačkoliv již školím nějaký ten pátek, odnesl jsem si další cenné tipy a náměty na zlepšení svých školení.
 
Kurz je poměrně interaktivní a pracuje se na něm s očekáváními účastníků, ačkoliv se drží předem dané struktury. Krátké ukázky a nácviky situací vnášejí do kurzu další přidanou hodnotu. Rozhodně jej navštivte, pokud chcete posunout své kurzy či školení ještě dál.
 
Petr má jasnou představu o tom proč a jak předat rozsáhlé zkušenosti, kterými disponuje. Je otevřený, naslouchá a přemýšlí nad situacemi, které na kurzu nastávají. To z něj dělá člověka, který vyčnívá mezi současnými lektory, kteří jen dogmaticky káží o svých pravdách. Rozhodně jej doporučuji a jakmile bude možnost, navštívím některý z jeho dalších kurzů.
 
Daniel Gamrot
lektor a šéfredaktor webu MítVšeHotovo.cz

Byl jsem na 100% spokojen a obohacen.
 
Kurz "Otevřená komunikace ve vztazích" určitě velmi doporučuju, dozvěděl jsem se plno zajímavých informací, nad kterými člověk většinou nepřemýšlí a věřím tomu, že dokážou komunikaci usnadnit, obohatit, získat jiný pohled a tím člověku zpříjemnit život.
 
Martin Kopřiva
  
 

Praktický přínos
 
Petra jsem oslovil, jestli by nebyl schopen dát našim lektorům pár praktických tipů jak efektivně komunikovat na video. Jeho workshop splnil moje očekávání. Nebylo to pouze o teorii, ale procházeli jsme si i praktické tipy a ukázky jak efektivně prezentovat na video. Hned po workshopu jsme s týmem tyto tipy sepsali a budeme je používat jako jednu z důležitých pomůcek, které lektorům mohou pomoci komunikovat na video a vypadat jako profesionál. 

Ing. Ivo Prax
Manažer VímVíc.cz


ref-mirek-cernyReference na asistované natáčení propagačního videa.

Nikdy bych nevěřil, že budu schopen říci všechno v angličtině, "z patra", přirozeně a najednou. Petr je v tomto oboru naprostý profesionál. Má kvalitní techniku a dobré zázemí. Udělali jsme společně přípravu obsahu i její nacvičení a vše krásně klaplo. Výsledek předčil má očekávání a musím říct, že jsem se i hodně naučil. Zároveň jsem měl možnost na výsledném videu detailně poznat svůj projev a teď vím, na které drobnosti si si od teď budu dávat větší pozor, abych jej ještě zlepšil. Mockrát diky!

Mirek Černý, CTO
Futurelytics Inc.


ref-zena

Líbil se mi Petrův přístup k účastníkům a praktické pojetí výuky.

Místo opakování obecných pouček jsme trénovali prakticky a viděli začátečnické chyby i neuvěřitelné pokroky (své i ostatních). Kurz mi pomohl utřídit si myšlenky a začít komunikovat/argumentovat mnohem efektivněji. Doporučuji tento kurz každému, kdo začne mít pocit, že ho někteří lidé dostatečně neposlouchají a také těm, kteří nevědí jak stručně, jasně a výstižně předat důležité informace na úrodnou půdu hned na první pokus :)  Z Petra bylo cítit, že smyslem kurzu je předat co nejvíce tipů a triků pro náš každodenní osobní úspěch.

Monika Nováková


ref-martin molnar"Co si neprožiješ, to nepochopíš, to nedokážeš předat dál"

Přesně takto bych vystihnul Petrova školení. Petr je jedinečný lektor, který vychází ze své letité zkušenosti. Neřídí se obecně rozšířenými názory. Ke školení používá vlastní principy, které vycházejí z jeho zážitků. A tyto principy opravdu fungují! Jeho školení jsou zajímavá, zábavná a mají opravdový význam pro všechny, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu. 

Martin Molnar, Senior training specialist
Stora Enso Corporation


 ref-lucie drobiszovaMoc děkuji za seminář.

Ocenila jsem především, že jsem si vše mohla hned nanečisto vyzkoušet s lidmi, kteří jsou na tom podobně jako já a také konzultovat své vlastní problémy. Když jsem se strachovala, že s lektorstvím teprve začínám a měla jsem pocit své vlastní nedostatečnosti, Petr se zeptal, kolik let mám zkušeností v oboru. No přes patnáct, zněla moje odpověď. Hned jsem věděla, na co se při představování zaměřit. Hlavně jsem se ale cítila mnohem sebevědoměji. Vše je jen o úhlu pohledu a já moc děkuji za Petrův skutečně pozitivní přístup.

Lucie Drobiszová, překladatelka a lektorka


ref-veronika mikulováPetr je skutečný profesionál. 

Jako lektor vystupuje mile a poutavě, je zábavný a vnímavý. Umí pracovat s konkrétní situací, jeho lekce jsou plné praktických ukázek a návodných cviků. Stoprocentně doporučuji komukoli, kdo chce vylepšit své prezentační schopnosti nebo se naučit pracovat s hlasem či řečí těla. Já osobně bych šla ráda znovu.

Veronika Mikulová, Co-host a PR
Impact Hub Ostrava


 

Michaela ProcházkováZa mě vše ok :-)

Kurz byl super, 4 hodiny utekly jako voda a myslím, že jsme se všichni dobře bavili při teorii i praktických ukázkách. Petr je skvělý lektor, který ví o čem mluví a je vidět, že ho to baví. 

Michaela Procházková
Koordinátorka, Maxíkova školka
 


Díky za dnešek a dokud mám ten zážitek v živé paměti, posílám referenci.

Opět se mi potvrdil Petrův přesah nad téma prezentačních dovedností. Petr mi pomohl nejen s formou, ale i věcným obsahem prezentace tak, abych cílovému publiku předal kýženou hodnotu a nasměroval je k akci. Navíc na všechny moje „A opravdu to udělá takový rozdíl?“ Petr předvedl situaci „správně“ a „špatně“ tak, že jsem jasně cítil rozdíl v emocích, které to u posluchače vyvolá.

Miroslav Pecka
On-line marketing konzultant


Konzultace firemní komunikace na internetu

Díky Petrovi jsem se posunul o velký krok dále a překonal období stagnace. Petr mi pomohl se strukturou našich firemních videí a naučil mě jak velmi čtivě videa pojmenovávat a dát celý náš YouTube kanál do nového, mnohem hezčího kabátu. 

Adam Wojnar
Majitel firmy Hurá do světa


Vřele doporučuji

Absolvovaný kurz Příprava na pracovní pohovor byl pro mne velkým přínosem. Pro ty co váhají: ano je sice pravda, že spoustu věcí se dá zjistit v dnešní době z internetu, ale osobní kontakt, nácvik na pohovor, PODPORA a další velmi užitečné rady, které na internetu nenajdete ROZHODNĚ STOJÍ ZA ÚČAST. Pan Jasinski  je velmi příjemný a mílý člověk. Získal si mne pro svůj osobní přístup a lidský pohled na věc.
 

Dorota Havelková 


Pomohlo mi to v kariéře
 
Dalo mi to praktickou zkušenost s prezentováním a výhoda okamžité zpětné mi hodně dala. Nejvíce mi pomohlo získání schopnosti uvědomovat si svou neverbální stránku komunikace, kterou dělám ale vlastně jsem o ní dříve nevěděl. Doporučuji to každému, kdo chce nebo potřebuje vystupovat před lidmi.

 
Petr Magula
Senior consultant, Microsoft

S Petrem je to vždycky zábava
 
Myslel jsem si, že telefonování zvládám. Přeci jen, praxe už mám za 20 let dost. Jak já se mýlil. Za desítky let špatně naučené postupy, se mi budou těžce odnaučovat, ale alespoň už vím jak na to. Neotřelé postupy výuky a znovu, jako vždy, velký důraz na praxi a vlastní vyzkoušení si postupů.
 
Kurz telefonování byl pro mě vyvrcholením spolupráce s Petrem a jsem rád, že jsem si prošel celou sérií jeho kurzů od začátku až po tento vrchol. Je potřeba přiznat, že kurz telefonování už předpokládá zvládnutou práci s hlasem, a s argumentací. Tím pádem doporučuji začínat od začátku a ne od prostředka. 
 
Bylo mi velkou ctí, že jsem byl na jednom z posledních veřejných termínů tohoto kurzu a těším se na jeho provedení v novém formátu.
 
Jan Zemek
‎Senior Sales Manager at Cleverlance

Výborný průlet tím, JAK TO ROZHODNĚ DĚLAT!

Kurz "Staň se skvělým lektorem" je nutnost pro kohokoliv, kdo to myslí s lektorováním vážně a chce to dělat víc, než jen na OK úrovni. Věnuji se práci s dospělými více než 12 let a jsem v tom "fakt dobrej" a i tak jsme si odnesl HROMADU nápadů, inspirace a nových nástrojů. Prostě bomba kurz. Petr to má perfektně promyšlené a naplánované. Byla to pro mě radost. 

Simon Steffal


Jsem upřímně ráda, že jsem byla hned na třech kurzech po sobě

Absolvovala jsem 3 základní kurzy P1 - P3. Přiznám se, že 1. kurz byl pro mě na jednu stranu očistec, na druhou stranu úžasné uvědomění rychlosti mého vlastního posunu. Při posledním cvičeni jsem sice nervózni stále byla, ale už to zdaleka nebyla „taková katastrofa“, jako na začátku. Při 2. kurzu jsem si už užívala to, že jsem si jistější a přijímala jsem nové přínosné informace. Při 3. kurzu jsem byla sama sebou mile překvapena, že cítím opravdu jen drobnou nejistotu v tématech, o kterých nic nevim. A i přesto to navenek nebylo vůbec znát.  Základní problémy, se kterými jsem přišla, zmizely. Uz jsem si věřila, cítila se jistě, vědela jsem co říct a jak to říct. O svém postoji a řeči těla jsem už nemusela ani přemýšlet, šlo to všechno tak automaticky, jak bylo slibováno.

Struktura každého kurzu je promyšlená a vše na sebe krásně navazuje. Oceňuji lektorovu věcnou kritiku, kterou umí hezky podat. Nenuceným způsobem dokáže motivovat i toho, komu se do toho nechce. Hezky volí způsob přiměřené pochvaly i kritiky. Velice přínosné jsou i rady, jakým způsobem to trénovat v každodenním životě. Za mě veliká spokojenost a velké díky. Vysledky z kurzu předčily ma vlastní očekávání.

Nikol Bogdanová
Terapeutka Metody RUŠ


Děkuji za skvělý kurz a těším se na nějaký další

S odstupem času si stále více uvědomuji, jak byl Váš kurz skvělý. Dal mi mnohé, hlavně jak o tom přemýšlet a také odvahu zkoušet. V pondělí jsem byla na pracovním pohovoru a před ním jsem si Vaše rady znovu osvěžila. Pohovor byl úspěšný, takže i díky Vám! O Vašem kurzu jsem vyprávěla kolegům v práci a velmi je to zaujalo. Předala jsem jim kontakty na Vás. Jestě jednou díky.

Gabriela Tomašuková


 


jara ludvik k-netS Petrem jsem absolvoval dva kurzy a byl to kotel.
 
Prezentuj před kamerou  je kurz, který není příliš běžný. Petr se zaměřil na mé problémy a mou tvorbu měl dobře nastudovanou předem. Na rovinu musím říct, že jsem musel spolknout ego a že jsem to musel trávit delší dobu. Na druhou stranu přesně proto jsem tam šel. Šel jsem si vyslechnout konstruktivní kritiku někoho s odborností napříč obory. Petr je velmi příjemný, usměvavý a nebojí se na rovinu upozornit na chyby. Kurz neprobíhal pouze jako konzultace, ale měl i jasnou strukturu a obsah. Petr mi navrhl mnoho změn, velkých i malých, které si dokázal obhájit, a bylo zřejmé, že o každé z nich přemýšlel a ví, proč mi je radí. Z kurzu jsem odcházel s pocitem, že mě čeká ještě mnoho práce, ale už vím kterým směrem se mám ubírat a ušetřím si tak mnoho pokus/omylů. 
 
Druhý kurz Staň se skvělým lektorem je pro lidi, kteří chtějí dělat svá školení jinak, než učitelé ve škole. V kurzu si uvědomíte, že středobodem všech skvělých školení není lektor, ani obsah který chce předat, ale to komu to předáváte. Petr ve mně nastartoval mnoho myšlenek, které vedou k tomu, že být skvělým lektorem nikdy není rutinou, a že pokud to chcete dělat skvěle, je to obtížná disciplína. A také, že rozdíl mezi dobrým a skvělým školením je markantní. Mnoho tipů a triků z praxe je u Petra samozřejmostí.
Jaroslav Ludvík
K-net s.r.o.

eva barešováByla jsem nadšená!
 
Z kurzu "Nauč se přesvědčivě argumentovat" jsem si odnesla velice cenné rady, které se mi budou hodit do pracovní i osobní sféry. Lektor byl moc příjemný a motivující. Ještě jednou moc děkuju! :-)
 
Eva Barešová
Advis consulting s.r.o.
  
 

ref-muzVřele doporučuji.
 
Na kurzu "Staň se skvělým lektorem" jsem se naučil a procvičil si hlavní momenty vedení vlastního kurzu. Při přípravě svého prvního kurzu mě to posunulo správným směrem a získal jsem více sebedůvěry. Velkým přínosem byla praktická cvičení. Petr umí rychle vtáhnout do děje a své dovednosti dokáže perfektně předat.
 
Radek Fuxa
 
 

Lucie atelier_34 upravaDíky tomuto kurzu se cítím jistější na veřejných projevech.
 
Petr je člověk, který sám prošel přeměnou z nekomunikativního introverta na člověka, jehož komunikační dovednosti jsou na vysoké úrovni a umí pomocí své metodologie tyto dovednosti naučit každého. Dodnes používám jeho techniky a doporučuji každému tímto kurzem si projít.
 
Lucie Cieslarová
vedoucí obchodního týmu v GoldenGate a.s.
blogerka na Rozvijej.cz​​

marcela grosslovaKurzy pro mně byly velkým přínosem nejen v obchodě, ale i v osobním životě.
 
Po každém kurzu jsem vnímala vlastní posun vpřed. Díky prvnímu kurzu jsem se začala zbavovat trémy při vystupování před větší skupinkou lidí. Trénovala jsem doma před zrcadlem postoj a gestikulaci a při posledním manažerském školení, jsem stála u flipchartu bez trémy. Vědomosti z dalších kurzu jsem využila při oslovování cizích lidí. Podařilo se mi takto vzbudit zájem a domluvit si první schůzku s pěti potencionálními klienty. Planuji navštívit i Petrův kurz argumentace, který pro sebe vidím, jako užitečný.
 
Marcela Grösslová
Konzultantka, Golden Gate CZ, a.s.

Trnka-Ales-4405Petr má nejen ohromné zkušenosti, ale dokáže je velmi efektivně předat.
 
Na jeho školeních jsem si ověřil, že většina dovedností, které s přednášením souvisí (gestikulace, tón a barva hlasu, sebevědomý projev....) se dá naučit, případně hodně zdokonalit. Nejen, že jsem se jako účastník jeho kurzů dozvěděl vše podstatné, ale také jsem si je přímo na kurzech prakticky vyzkoušel a zažil. To vede k velmi rychlým změnám a k okamžitému zdokonalení v komunikaci při obchodních schůzkách i při přednášení širšímu publiku. Petře, děkuji!
 
Aleš Trnka
Oblastní ředitel Golden Gate CZ, a.s.

ivana-birtováZa pár hodin člověk dokáže posunout své veřejné vystupování na úplně jinou úroveň.
 
Kurz Zaujmi a získej si každé publikum byl neuvěřitelně výživný, plný informací, ale nikoli teoretických. Všechno jsme si zkusili hned, na místě, naživo a s okamžitou zpětnou vazbou.  Petr je profesionál, který skutečně umí zaujmout, ale především umí předat tuto dovednost dál. Skutečně dovednost - ne jen informace. Díky!
 
 
Ivana Birtová
Business Unit Manager, Asseco Solutions a.s.

vaclav-javorskyVelice dobrý kurz. Doporučil bych i pokročilým řečníkům.

Jasně a efektivně shrnuje to podstatné pro úspěšné a přesvědčivé argumentování. Obsah byl, vzhledem k času vymezenému na kurz, maximální a přesto srozumitelný. Dobře se mi v jeho struktuře orientovalo, musím ocenit praktická cvičení a příklady.

Petr působil velice živě. Vystupování před publikem má zmáknuté. Zprvu jsem nevěděl co od něj čekat, ale zhruba po prvních 5 minutách si mě získal svými postřehy a obsahem prezentace.

Václav Javorský
Analytik, Unicorn a.s.


petra-lecnarovaKurs se mi moc líbil.

Výuka proběhla v příjemném prostředí se sympatickým lektorem a hodně rychle utekla. Nejvíce mi pomohla praktická cvičení. Naučila jsem se zábavnou formou vše, co jsem potřebovala znát, a hlavně prakticky to používat. Doporučuji tento kurs všem, kdo cítí, že mají nějaké nedostatky v komunikaci a chtějí se zlepšovat.

Petra Lecnarová

 


roman lonikZatím nejlepší kurz.

Naprosto jasná struktura, praktická cvičení, přidaná hodnota z téměř každé věty. Tento kurz byl opravdu vyladěný a neobsahoval žádnou nadbytečnou výplň. Pokud to myslíte s předáváním vědomostí (ať už jako lektor, speaker nebo třeba horský vůdce) vážně, tento kurz by ve Vašem portfoliu neměl chybět. Petr je profesionál každým coulem a zároveň zůstává přátelský.

Roman Loník
Team manager, JetBrains


cestmir kadlecSkutečně přínosný zážitek!

Velmi pozitivně hodnotím koncepci a strukturu každého kurzu. Téměř si nemusíte dělat poznámky, protože kurz je prakticky laděný a danou tématiku si okamžitě vyzkoušíte. A také snadno zapamatujete. Díky vzájemnému hodnocení každého výstupu pod profesionálním vedením Petra je progres vidět téměř okamžitě. Prostředí je otevřené, přátelské, ale profesionální. Nechybí prostor pro konzultace. Kurz je vhodný nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené lektory. Vřele Doporučuji.

Čestmír Kadlec
Digital Project Manager, OgilvyOne


monika-janouskovaPo dlouhé době někdo, koho mohu s čistým svědomím doporučit.

Petr je vynikající lektor a zajímavý člověk. Hodně jsem se od něj naučila a plánuji v tom pokračovat. Pokud chcete pomoci s komunikací, prezentací, či zbavením se trémy, tak neváhejte a ozvěte se mu. Děkuji.

Monika Janoušková
majitelka firmy Chci Ti říct

 


jan-polakHodí se to i ve škole.

Kurz "Nauč se přesvědčivě argumentovat" jsem absolvoval ve čtvrtek a hned v pátek jsem si osvojené komunikační dovednosti vyzkoušel při výuce. Nejlepší bylo to, že vše perfektně funguje. Petr je perfektní a zkušený lektor. Sám dokázal velmi dobře komunikovat a předvést nám, jak to má vypadat.

Jan Polák, učitel

 


ref-jan-simikPetra znám již mnoho let a vždy jsem jej považoval za jednoho z nejlepších prezentátorů,
které jsem ve své kariéře potkal. 

Proto jsem ho oslovil s přípravou na důležité investorské pitche v rámci Mobile World Congressu v Barceloně. Připravili jsme spolu stručný, jasný a silný pitch, který jsme následně několik hodin v angličtině cvičili a pilovali. Výsledkem byla absolutně pozitivní zpětná vazba od významných investorů, obchodníků i od lidí z governmentu.

Spolupráce s Petrem je pro mě zárukou dokonalého sdělení důležitých informaci. Má mou absolutní důvěru a při dalších důležitých prezentacích se na něj opět obratím se žádostí o spolupráci. Totéž doporučuji i všem ostatním.

Jan Šimík
CBO, BlindShell


ref-ivana-vinsovaPetr je milý člověk s jiskrným pohledem, dobře připravený.

Kurz "Staň se skvělým lektorem" byl dobrá zábava s přiměřeným množstvím informací, vzhledem k délce kurzu. Dařilo se mi držet pozornost u tématu - což je pochvala, zaujalo mě to :-) Vzhledem k šířce tématu by se jistě ujal i delší formát, třeba celý den s větším trénováním a ještě širší zpětnou vazbou.

Ivana Vinšová
České vysoké učební technické v Praze

 


ref-marketa ubikovaJako lektor jsem stále zelenáč...

... a pořád mám co zlepšovat! Včera jsem byla na parádním školení od KurzyKomunikace.cz v Impact Hub Ostrava. Určitě jeho techniky zahrnu do svých dalších kurzů i veřejných vystoupení a ještě zajdu na další jeho kurz pro lektory. Díky moc!

Markéta Ubíková, ředitelka
Čisté nebe o.p.s.


ref-jana-vlasakovaVzdělávejte se v oblasti, která vám pomůže v žití kvalitnějšího života...

... a to jak pracovního, tak osobního. Tou je oblastí je rozhodně komunikace. Vřele doporučuji kurzy Petra Jasinského, který je dlouholetý školitel a konzultant v oblasti komunikace a prezentování. Mně osobně jeho kurzy velice posunuly dál v osobním rozvoji, strategii a dalších věcech. Neváhejte a vzdělávejte se tam, kde je to potřeba!

Jana Vlasáková
SPOkoJENÍ o.p.s.


ref-miluse-kajnarova

Kurz "Zbav se trémy a ovládni svou řeč těla" doporučuji všem.

Je vhodný nejen pro pracovní využití, ale i pro osobní komunikaci. Učení je zábavnou formou a praktické zkoušení je efektivnější, než drilování studijních materiálů. Petr má přátelský a zároveň velmi profesionální přístup.  Naučila jsem se nové věci a to vše zábavnou a praktickou formou. Díky

Miluše Kajnarová
Rockwell Automation Inc.


ref-tomas cvrkNevíte kam váš život směřuje? Čím chcete opravdu být?

Konzultace s Petrem mi poskytla možnost urovnat si myšlenky a poznat mé silné stránky. Díky tomu je mohu rozvinout a pevně uchopit. Výsledek nepřijde hned, ale stojí za něj bojovat.

Tomáš Cvrk, project manager
Striker Digital s.r.o.


 res-petra-durkovaMoc mě to bavilo...

Netušila jsem, jak moc jsem neznala potřebné informace ohledně komunikace ve vztazích. Struktura kurzu byla také super a celé to uteklo jako voda :)  Lektor je skvělý profesionál a umí komunikovat s různými typy lidí. 

Petra D.

 


 res-nikol-bogdanovaNa kurzu Otevřená komunikace ve vztazích byl příjemný malý počet účastníků...

Líbilo se mi sestavení kurzu - propojení teorie s praxi, které bylo víc. Přínosné byla hlavně příklady ze života a možnost podívat se na vlastní problematické oblasti, plus k tomu získat názor lektora. Lektor byl příjemný, vtipný a ochotný zodpovědět veškeré dotazy.

Nikol B.

 


ref-mirek-cernyDíky za skvělé školení přesvědčivé argumentace!

Měl jsem možnost zopakovat si klíčové věci z již dříve absolvovaných kurzů, ovšem použité v jiném kontextu. Přestože mám zkušenosti s vystupováním před lidmi, pozoruji, že poměrně velká část publika mi odchází. Věřím, že tohle se po dnešku zásadně změní! Petr a ostatní účastníci kurzu mi pomohli odhalit slabiny, kterých jsem si nebyl vědom. Neznám jiného člověka, který by mě dokázal za tak krátkou dobu tak výrazně posunout. Kurz rozhodně doporučuji, budete nadšeni!

Mirek Černý, CTO
Futurelytics Inc.


ref-miroslavpecka-240x240Výborný poměr čas/cena/přínos.

Překvapilo mě, kolik praktického se povedlo Petrovi dostat do tři hodin. Přitom měl kurz jasnou strukturu postupného budování dovedností krůček po krůčku. Je profesionál, který potvrdil svým výkonem na kurzu, že to, co učí, také umí. Přátelský, avšak schopný předat velmi efektivně a srozumitelně zpětnou vazbu, včetně návrhu na zlepšení. Kurz rozhodně můžu doporučit.

Miroslav Pecka, web analytik a konzultant
FG Forrest a.s.


ref-muzBylo to super jasné a obsáhlé...

Nejvíce se mi líbila práce s každým jednotlivě a zároveň v týmu. Byla tam supr atmoška. Nejvíce mi pomohla část k rychlosti řeči. Mluvit pomalu a srozumitelně byl u mě zásadní problém. A hlavně dívání se mezi oči, což už jsem změnil a ověřil si že to funguje. Tento kurz upřímně doporučuji každému. Obvzlášťě mladým lidem, kteří se snaží zapojit do pracovního procesu. Zavedl bych to na školách.
Patrik Pavelka, finanční poradce
FinPlus s.r.o.
 

ref-jan-zemekJsem toho plný, takže to musí rychle ven...

 
Včerejší kurz o komunikaci ve vztazích mi dal možnost vzdálit se od konkrétních partnerských neshod a vytvořit si tak odstup, který jsem asi hodně potřeboval. Spousta věcí se projasnilo s partnerkou už ten den a pokračuje to v průběhu dneška. Mám čistou hlavu a znovu chuť zkoušet komunikovat - tentokrát jinak a s plným vědomím toho, že muži a ženy se mohou milovat až za hrob, ale občas je jazyk natolik rozdílný, že si neumí říci ani základní věci, natož si vyjádřit lásku.
Jan Zemek, sales manager
Com Plus CZ a.s.

ref-miluse-kajnarovaKurz mi pomohl získat sebevědomí a jistotu při prezentacích.

Praktické ukázky byly jednak zábavné a jednak mě naučily využít teoretické rady získané od lektora a dál se je snažit rozvíjet v praxi - sdílená zpětná vazba jednak od lektora ale i samotných účastníků je tím nejlepším zrcadlem. Doporučuji všem

Miluše Kajnarová
Rockwell Automation Inc.


ref-karel izeraByl jsem překvapen kolik jsem na sobě našel chyb...

Osobně jsem čekal že mi ukáže pár drobností jak vylepšit svůj styl a zaslechnu pár obecných rad a byl jsem příjemně překvapen, kolik na mě našel chyb a zároveň mi poradil co a jak s nimi dělat. Považuji to za kurz, který mě doslova a do písmene posouvá dále a těším se na další kurzy, které od něj navštívím. Petr je naprostý profesionál, který toho má už mnoho odškoleno a ví jak učit. Kurz rozhodně doporučuji.

Karel Izera, marketingový ředitel
Mobil Pohotovost s.r.o.


ref-jindra sulcovaSkvělý úvod do problematiky.

Je supr, že je tento kurz jen dvouhodinový a ještě večer, takže můžete klidně přijít po práci a následně odcházíte s pocitem, že jste na dobré cestě! Petr je bezvadný lektor,  je přátelský, zároveň nedá nikomu nic zadarmo a to mám ráda, takže za mě naprostá spokojenost. Kurz mohu jen doporučit!  :-)

Jindra Šulcová, právnička


ref-samuel andrejovNa tento kurz som prišiel až z Bratislavy. 

Kurz bol veľmi zábavný a poučný. Všetci sme sa dobre bavili. Atmosféra bola naozaj priateľská a to pomohlo k odbúraniu stresu z rozprávania pred cudzími ľuďmi. Lektor bol príjemný, dokázal upútať našu pozornosť počas celého kurzu. Nemal problém odpovedať na žiadne otázky a pripomienky. Bol veľmi priateľský, čo som veľmi ocenil.. Pre mňa to je za 10 bodov z 10.

Samuel Andrejov, student


ref-aneta krausováS kurzem jsem stoprocentně spokojená a určitě navštívím jeho pokračování.

Petr je velmi energický člověk. Na kurzu Zbav se trémy a ovládni řeč těla na mě působil velmi milým, vřelým a hlavně motivujícím dojmem. Sálá z něho, že ho jeho práce baví. Kurz byl tak super, že ani nemám žádné náměty na zlepšení. Těším se na další.

Aneta Krausová, R&D specialist
KERTAK Nanotechnology


 ref-zenaKurz určite predčil moje očakávania. 

Petr sa vyzná v tematike a z jeho kurzov odchádzate motivovaní a pozitívne naladení. Mne osobne priniesol mnoho informácií, ktoré boli pre mňa naprosto nové, hoci sa o problematiku vzťahov intenzívne zaujímam. Účasť na kurze bola príjemná a informácie užitočné. Doporučujem.

 Barbora Darmová, grafička

 


ref-natalie-berglowcovaPo pár nemilých zkušenostech s jinými lektory jsi mě vážně usadil na zadek. Bylo to prostě profi.

Drobnosti a detaily, které mi už během dvou hodin pomohl Petr vychytat jsou přesně tím, co dělí skvělého prezentujícího od průměrného. Užitečné, konkrétní tipy, velmi individuální přístup, ladění podstatných detailů a praxe. Vážně to bylo dobrý. Skvělá před- a po-kurzová péče! Petr mě VELMI mile překvapil. Žádné zbytečné kecy. Předal přesně, co v anotaci kursu zmínil. Partnersky rovnocenný přístup k účastníkům místo mentorování, aplikování všeho, co sám školí a mini skupinka, to vše mělo super efekt. Moc mi pomohla individuální a konkrétní zpětná vazba.

Natálie Berglowcová, somatický kouč
Odyssey Network


dave urban

Dvě hodiny stačily na to, abych zmírnil ten „nepříjemný pocit v krku“...

... když máte začít dialog a jsem za to velmi vděčný. Zároveň u mě zapálil chuť se prezentaci a komunikaci více věnovat, což je teď přesně to, co potřebuji. Kurz byl dynamický, zábavný, lidský a hlavně velmi praktický. Podle
mého je Petr člověkem na svém místě. Děkuji a přeji vše dobré. 

David Urban
zmenajakocesta.cz


ref-veronika hurdovaJestli nechcete jít, protože se bojíte mluvit před cizími lidmi, tak se nebojte!

Atmosféra v tomto kurzu je taková, že z vás jakýkoliv stres spadne a dozvíte se jen konstruktivní zpětnou vazbu.

Veronika Hurdová, spisovatelka

 


ref-jan-francírekNavštívil jsem už tři kurzy a využil i osobní konzultace...

Dozvěděl jsem se spoustu důležitých věcí, jak prezentovat i jak prezentace vytvářet, na co si dát pozor. Petr je sympatický, aktivní a příjemný lektor, který dokáže probíranou látku výborně vysvětlit. Je mistrem ve svém oboru, a proto mohu doporučit jeho kurzy.

Jan Francírek, podnikatel
Innovare s.r.o.


ref-Jindřich MyslivecUvědomil jsem si, že i po dlouholeté praxi, nedělám vše tak jak má být.

“Váš kurz se mi moc líbil. Veškeré dovednosti, které jsem se na kurzu naučil se budu snažit v praxi používat. Uvědomuji si, že i když se snažím s klientem mluvit pomalu, aby vše pochopil, nedávám hlasový důraz na důležitá slova a nepracuji s hlasem. Někdy možná mluvím i monotónně. To se budu snažit změnit. Také se mi někdy v řeči objevuje podmiňovací způsob. Vím o tom a zaměřím se na odstranění. Váš kurz určitě doporučím dalším kolegům z Finplusu. Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů”

Jindřich Myslivec, finanční poradce
FinPlus.cz


ref-eva šugrová Kurz hodnotím 11 bodů z deseti.

Kurz Staň se skvělým lektorem měl dobrou strukturu a pomohl mi, jelikož v práci musím školit a dosud se mi nepříliš dařilo udržet pozornost lidí, které školím. Přemýšlím, že přijdu i na další kurzy.

Eva Šugrová, analytička
eBay Czech Republic


ref-Marek ČasnochaV první řadě děkuji za kurz, bylo to paráda.

“Pomohlo mi to ujasnit si v čem spočívají ty dnes nejčastější chyby při komunikaci ve vztahu. Už v průběhu kurzu jsem si uvědomil, že kdybych podnikl jen pár patřičných kroků, byl by můj poslední vztah vydržel a nemuselo dojít k rozchodu. Kurz bych doporučil každému, i tomu kdo aktuálně žádný vztah nemá.”

Marek Časnocha


ref-radek valesKurz byl dobře zorganizován.

Petr je výborný lektor a mistr toho co vyučuje. Je připravený, rozdává energii a nadšení pro látku.

Kurz nás absolvovala jen malá skupinka 5 osob a myslím, že to byl ideální počet.

Radek Valeš, marketingový specialista


ref-Kristýna SataryováZ Petrova workshopu na téma prezentační dovednosti  jsem přímo nadšená.

“Líbilo se mi, že kurz byl zaměřen prakticky a nic v něm vlastně nebylo navíc. Všechno mělo své místo a důvod – žádné řeči okolo. Já i ostatní účastníci kurzu, jsme byli překvapeni, jak s Petrovým vedením dosahujeme velkých pokroků ve velmi krátkém čase. Má nervozita z veřejného vystupování je opravdu značná. Teď už ale vím jaké fígle použít, abych jí zbytečně neprohlubovala a co je nejdůležitější, mohla jsem si to všechno rovnou vyzkoušet a zažít. Pokud máte z veřejného vystupování strach a moc si to neužíváte, mohu Petrovy služby vřele doporučit. Je to profík s lidským přístupem a této kombinace si opravdu cením.”

Kristýna Sataryová
ilustrátorka na volné noze


ref-muzAž doteď jsem si nevšímal mého neverbálního vyjadřování a teď vidím, že právě toto mělo často negativní vliv na výsledek mého jednání.

Lektor vás nemusí nutit, abyste si vyzkoušeli jeho opravdu užitečné "hacky" a cviky, protože si to budete chtít zkusit sami. Petr byl velice přátelský a bylo na něm vidět, že to, co dělá, dělá opravdu dobře a především rád. Jsem rád, že jsem tento kurz absolvoval a chtěl bych navštívit i další lekce. 

Ladislav Hájek

test


ref-eva-malicherovaPřestože je předávání informací podstatou mé každodenní práce, získala jsem na kurzu celou řadu inspirujících impulzů…

“Možnost prakticky vše nacvičit na místě samém, byla pro mne velký přínosem. Uvědomila jsem si, že studium pedagogiky je zaměřeno především na to, aby byl novopečený pedagog nabitý informacemi. Nikdo se však nezabývá tím, zda je pedagog schopen žákům učivo poutavě předat. Myslí mi proběhly vzpomínky na celou řadu učitelů, kteří sice byli odborníky na danou problematiku, ale při jejichž výkladu jsem umírala nudou. Kdyby navštívili tento kurz stejně jako já a osvojili si prezentační dovednosti v praxi, mohli mít učebnu pozorných posluchačů místo spících mrtvol.

Tento kurz vřele doporučuji všem pedagogům, určitě pro ně bude velkým přínosem stejně jako pro mne.“

Eva Malicherová
ZUŠ Viléma Wünsche v Šenově


ref-petr vrubelLíbilo se mi, že byl kurz postavený hodně na praktickém zkoušení.

Každý člověk si mohl jednotlivé způsoby upoutání pozornosti hned začít osvojovat a vzápětí dostal tipy, jak by to šlo udělat ještě lépe. Rozdíl byl okamžitě cítit. K tomu i velice užitečné tipy na práci s hlasem i s ukázkou a samozřejmě i možností si je také ihned vyzkoušet. Lektor je člověk s velice otevřeným vystupováním a bohatými zkušenostmi i dlouholetou praxí.

Petr Vrubel


ref-zenaPetr umí skvěle naslouchat.…

“Obrátit se na Petra s žádostí o sdílení zkušenosti se vztahy a komunikací v nich má smysl.  Dá vám prostor sdílet situaci, ve které se nacházíte a s kterou byste rádi pohli směrem kupředu. Nastaví vám zrcadlo, upozorní na to, co vám možná uniká. Vaši situaci nezlehčuje. Přiměje vás k přemýšlení, namotivuje ke změně. Neříká vám, co dělat. Nevede za ručičku. Poskytne vám objektivní pohled na věc. Vychází z vlastní zkušenosti, odkazuje na relevantní literaturu. S Petrem jako komunikačním mentorem je radost na sobě pracovat. Možná váš vztah nezachrání, ale určitě vás posune dál, abyste v tom příštím vztahu dokázali fungovat zase o něco lépe. A hlavně vás podpoří ve zlomových situacích a naučí vás dívat se u i na neúspěšné vztahy pozitivně.

Aneta z Brna


 ref-jan hurdaPoprvé v životě jsem si užil prezentování, což jsem opravdu nečekal.

Kurs byl výborný a předčil má očekávání.  Všechny představené metody a postupy jsou vysoce funkční. Lektor byl profesionalní a měl kompetentní přednes i chování. Velmi otevřený, sympatický a pozitivní přístup. Srdcař tělem a duší.

Jan Hurda, konzultant
Consider Solutions


ref-jan-kulisekPetr je úžasný. Hned bylo poznat, že pro kurzy komunikace má naprosto ty správné zkušenosti!

 “Střídavě jsem mluvil před lektorem a dalšími účastníky, pozoroval ostatní a také poslouchal metody a doporučení. Jelikož jsem mluvil před lidmi několikrát, měl jsem dost prostoru projít si nové techniky a ihned jsem viděl zlepšení! Spousta jiných akcí má přednáškovitý charakter – pouze se dozvíš nové informace. Petrův kurz je velmi interaktivní a jsem z  něho moc nadšený. Určitě půjdu na Prezentační dovedností 2 a 3.

Jan Kulíšek
www.jankulisek.com


 ref-martin kristlMnoho let pracuji v obchodě, tzn. že pracuji s lidmi...

"Lidé se vídají – setkávají se, ale ne vždy udělají ten důležitý a zásadní krok, a to že jeden druhého správně osloví a zaujme. Není vždy úplně jednoduché za pozdrav vsunout správnou větu, dotaz, informaci. Osobně vím, že to nejde vyčíst z knih, lze to pouze natrénovat, lze to zdokonalovat, třeba tím způsobem, že si vyměňuji zkušenosti s jinými co pracují v obchodě – s těmi co jsou závislí na komunikaci s lidmi. Proto jsem rád, že jsem měl možnost absolvovat tento kurz, který byl pro mne v mnoha směrech zopakováním základních principů, ale také, a to je zásadní, mi umožnil trénovat a zdokonalovat mé vlastní dovednosti při oslovování lidí."
 
Martin Kristl, obchodník

ref-mirek-cernyNebojte se, nebolí to a moc vás to v životě posune…

“Kurz výrazně předčil má očekávání. Původně jsem na něj šel jen s tím, že se chci zbavit strachu mluvit před publikem. Nenásilnou a vtipnou formou jsem však získal ještě mnohem více dovedností, které se mi moc a moc hodí v zaměstnání, podnikání i v soukromém životě. Je s podivem, jak pár jednoduchých věcí může ovlivnit celkový dojem z projevu. Ostatně profesionalita není nic jiného, než vypilované maličkosti. Bez přípravy, vlastní aktivity a vůle to však jde jen těžko.

Já sám prezentuji a školím poměrně často, nicméně kurz mohu maximálně doporučit úplně všem. A zejména těm, kteří si říkají, že se přece na veřejnosti nebudou svým projevem ztrapňovat.

Mirek Černý, Co-Founder and CTO
Futurelytics Inc.


ref-petr spitzKurz byl skvělý.

Opravdu mě dokázal naučit zbavit se stresu a začít mluvit před lidmi. Šel jsem na dva na sebe navazující kurzy a určitě budu pokračovat i v dalších. Petr je skvělý lektor. Je zábavný a dokáže zaujmout. Doporučuji všem.

Petr Spitz, kadeřník a školitel
Hair studio L.I.M.P.


ref-muz

Mé prezentační schopnosti byly dobré i předtím, ale tento kurz mi pomohl objevit nové obzory a ovládnout ještě lepší schopnosti…

“Myslel jsem, že mé prezentační schopnosti jsou na skvělé úrovni, ale tyto workshopy se skupinou dalších podobně naladěných lidí mi otevřely nové horizonty a umožnili udělat velký pokrok vpřed. Tohle byl upřímně ten nejlepší trénink, jakým jsem kdy prošel a techniky které jsem se tady naučil používám denně ve svém profesním životě. Vřele doporučuji!”

Petr G., Test Engineer
Tieto Corporation


ref-jan-schifferÚčast v tomto kurzu mi pomohla v pracovním i osobním životě…

“Účast v tomto kurzu mi pomohla v pracovním i osobním životě. Už pár jednoduchých technik zlepšilo mou schopnost vyjadřovat se jasněji a efektivněji, což zvýšilo mé sebevědomí. Jako konzultant musím být schopen vyjadřovat své myšlenky přesně a umět je předat ostatním, což mi právě tento kurzu umožnil. Už je to docela dlouho co jsem tento kurz absolvoval, ale techniky které jsem se v něm naučil používám dodnes téměř každý den. Jsou jednoduché k zapamatování a byla to zábava se je učit. “

Ján Schiffer, SAP CRM Consultant
Anext a. s.


ref-wojciech dzwolakVelká zábava a ještě smysluplně využitý čas…

“Bylo to dobrodružství účastnit se tohoto kurzu. Začali jsme všichni poněkud nesměle, nikdo moc nevěděl do čeho jde, ale rychle jsme zjistili, že nejde o žádnou nudnou teorii, ale o opravdu praktické techniky, které jsme rychle pochytili. Setkání měla praktickou strukturu a každý dostal tolik prostoru, kolik potřeboval, každý mluvil, dostával zpětnou vazbu i sám hodnotil. Doma si pak každý připravoval témata, která jej zajímala, na setkání zase cvičil co mu bylo přiděleno. Bylo to poučné i zábavné, těšil jsem se na každý další meeting. Bylo fascinující vidět, jak se každý z nás rychle rozvíjí. Díky za to.

Wojciech Dzwolak , System Specialist
International Paper, Krakow (PL)


ref-muzJe to opravdu pro každého, kdo potřebuje zlepšit své prezentační či komunikační dovednosti…

Kurz se mi líbil moc, donutil mně rychle, kvalitně a efektivně prezentovat. I když se mi to ne vždy dařilo, kurz mi přinesl větší jistotu při prezentaci před lidmi, nezávisle na tématu prezentace. Vedle toho jsem byl seznámen s různými technikami a nástroji, které přispívají k profesionálnímu provedení prezentací. O většině z nich jsem předtím neměl ani tušení.

Kurz rozhodně doporučuji komukoliv, kdo se chce zdokonalit v prezentačních technikách, chce překonat stud a trému, nebo se chce dozvědět více o tomto tématu.

Lukáš Krejčí, Continuous Service manager
Tieto Czech


ref-jana-martinovaTento kurz zlepšil mé sebevědomí…

“Komunikační trénink SelfRepGuru, kterého jsem se účastnila mě nasměroval přesně kam jsem potřebovala. Jsem velmi nesmělý člověk a pokaždé když jsem měla mluvit před lidmi, měla jsem knedlík v krku. Tento kurz mi pomohl toto překonat a najít v sobě dosud nepoznané sebevědomí. Uvědomila jsem si kde jsou mé silné stránky a jaké mám slabiny a hlavně jak je odstranit. Našla jsem odvahu přemýšlet o věcech, které bych opravdu chtěla v životě dělat, ale do té doby jsem si na ně netroufla. Tohle byl skvělý start na mé cestě osobního rozvoje.” 

Jana Martinová Facility manager
Tieto Czech s.r.o.


ref-marek-plechatýCítím se teď mnohem klidnější a pevnější, kdykoliv prezentuji…

“Chci vám touto formou poděkovat za bezpochyby užitečný tréning. Dokážu teď rozpoznat a odstranit chyby při prezentacích, zřetelněji vím co je slabé místo a díky tomu se umím zlepšit. Moc se mi líbily krátké prezentace na náhodně vybraná témata a také možnost vyzkoušet si prezentování mimo prostředí kurzu. Mimo prezentace na pracovní témata využívám nabyté zkušenosti i v soukromí, kdy například vyprávění pohádek dětem je pro ně teď mnohem poutavější. Díky moc.

 Marek Plechatý, Pre-sales Bid manager
Tieto Czech


ref-kristian-schwachulaMůžeš se hodně zlepšit za překvapivě krátký čas…

“Magie kurzu leží v super jednoduchých technikách, kterými lze haknout jinak složité dovednosti. Díky tomu se člověk může hodně zlepšit za velmi krátký čas. Lekce pokrývají široký záběr oblastní a témat, naučil jsem se toho opravdu hodně. .

Díky týdennímu cyklu výuky a cvičení jsem navíc dostal všechny nabyté schopnosti do svého podvědomí a začal je používat automaticky, bez nutnosti na ně myslet. To mi pomohlo ve všech oblastech života a ještě to byla ve skupině fajn kolegů spousta legrace. “

Kristian Schwachula, realitní makléř
Remax


ref-kristyna-wasylkiwovaÚčast v tomto kurzu mi otevřela oči v mnoha oblastech…

“Jsem moc ráda, že jsem se měla možnost tohoto kurzu zúčastnit, protože to byl velmi příjemně strávený čas, který mě obohatil o mnoho nových poznatků. Velmi pozitivně hodnotím strukturu jednotlivých setkání a zpětnou vazbu, která se mi v rámci každé lekce dostala od lektora i od ostatních účastníků. Líbilo se mi, že jsem měla příležitost si více uvědomit sebe samou a že jsem mohla také přispět svým komentářem v rámci zpětné vazby ostatním. Člověk se tak naučí říkat věci tak jak jsou a rovněž tak je i přijmout.

S čistým svědomím můžu říct, že jsem si z každé lekce něco vzala, co jsem pak měla, a doposud mám, možnost uplatnit v mém soukromém i pracovním životě. Některé věci mi nedělají obtíže, sžila jsem se s nimi a přicházejí automaticky. S jinými však trošku bojuji a musím se na ně více soustředit, což je ale svým způsobem výzva a motivace ke zlepšování sama sebe.

Nicméně pokud bych tímto školením neprošla, tak bych si některé věci asi nepřiznala anebo se jimi nezabývala, takže moc děkuji za tuto skvělou příležitost pro sebe něco udělat.

Tento kurz bych doporučila všem, kteří mají opravdový zájem na sobě pracovat a chtějí zlepšit své prezentační schopnosti, a to nejen pro účely odborných prezentací, ale také pro svůj vlastní pocit z příjemného vystupování v běžném životě. Samozřejmě záleží na každém z nás, co si z toho vezmeme, ale každopádně musím říct, že díky tomuto kurzu jsem se posunula zase o kus dál.”

Kristyna Wasylkiwová, Branding Manager
Tieto Czech