Reakce čtenářů na knihu
ZRALÁ KOMUNIKACE

Taky jste ji četli? Napište mi prosím svoji recenzi sem. Děkuji.

Přátelská a praktická knížka, která se čte sama. Je přehledná a dobře rozvržená. Poznala jsem lépe sama sebe a zjistila, jak velkou moc mají slova. Doslova si jimi vytváříme život. Když je ovládneme vědomě, bude líp nám i lidem okolo nás. Doporučuji všem, protože všichni mluvíme. Rozvíjet se je dobré pořád, abychom vyzráli ;)
Martina Elterleinlektorka a vztahová průvodkyně
Přestože mám už komunikaci hodně natrénovanou, je pro mě knížka zdrojem, ke kterému se vracím. Řadu principů už jsem aplikoval a moje podnikání a život se výrazně zlepšují. Když přemýšlím nad tím, co se mi daří a nedaří - a pak si knížku znovu procházím, nacházím další inspiraci. Nejde o to se věci jednou dozvědět a doufat, že se stanou samy. Potřebuji je dělat, zkoušet a tím se zlepšovat. Práce na sobě je pro mě cestou. A knížka Zralá komunikace je na ní zářícím majákem.
Mirek ČernýDatový analytik, zakladatel Insightee.com
Kniha Zralá komunikace má hned několik výhod. Zaprvé je kompaktní, takže se vám vejde do tašky, do batohu, možná i do větší kapsy. Zadruhé, je napsaná přehledně a srozumitelně, takže jí porozumí fakt každý. A zatřetí, je proložena řadou příkladů a hlavně praktických cvičení, takže si nové metody můžete (dokonce musíte) hned vyzkoušet. Protože jak známo, nejlépe se naučím to, co zažiju a prožiju na vlastní kůži. No a hlavně, tipy a triky z této knihy fakt fungují. Vím to, protože jsem absolventkou kurzů komunikace, které autor knihy pořádá. Kniha dobře poslouží i jako dárek!
Eva Barberučitelka na gymnáziu
Stručná a výstižná knížka vytvořená pro okamžitou aplikaci s praktickými cvičeními. Líbí se mi, že se jde rovnou k věci bez dlouhého "okecávání", zároveň jsou předány důležité informace stručnou formou. Komunikace je prezentována jako něco, co se dá nacvicit, a ne něco, s čím se člověk musí narodit, což je krásné poselství a naděje pro ty, kteří si s ní dosud nevěděli rady.
Barbora Mordziolmanažerka backoffice v mezinárodní firmě
Líbilo se mi shrnutí těch nejdůležitějších věcí. Od správného naslouchání, jazyky lásky a ocenění, až k typologii osobnosti. Líbily se mi základní principy zralé komunikace. Je zajímavé, že jsem se tolik věnoval tomu, jak komunikovat a tolik jsem se nesoustředil na to, proč a s jakým cílem.
Adam Štruncučitel bachaty, choreograf
Přečtení knihy doporučuji všem, kdo se chtějí alespoň o kousíček zlepšit v komunikaci. Kniha je nabitá jednoduchými, ale superpraktickými tipy. Pokud ve vás zůstane po prvním přečtení jen jediný, začnou se dít věci. A knihu pak budete číst nejspíš každý rok znovu :)
Ondřej Elterleinprávník, fitness trenér
Relativně stručná, ale výstižná kniha o komunikaci. Velmi mě potěšila část o písemné komunikaci, kterou jsem v knize ani nečekal. Stále se k některým řádkům v knize vracím.
Lukáš Wrana
Super vstřícný formát. Takže si to nejen koupíte, ale i fakt přečtete :-)
Michaela Weikertovácopywriter
Velice krásná kniha s praktickými cvičeními. Cvičení můžete zapojit do běžného života. Mohu jen doporučit.
Martin Dibelkalektor KravMaga
Snadno srozumitelná a čitelná, žádné dlouhé filozofování... Vše jasně, stručně, plné návodů k praxi. Komunikace posunuta na novou úroveň. Super vydařená kniha.
Viliam Masaryklékař a toastmaster